خرید اینترنتی باکس طلائی رز قرمز | گل بازار

باکس طلائی رز قرمز

باکس طلائی رز قرمز

امتیاز:
100% of 100
$‎38.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

ترکیب رز های قرمز درون هر باکس با هر شکل و رنگی می تواند یک منظره زیبا و چشنواز را به وجود آورد. سفارش آنلاین باکس طلایی رز قرمز شامل یک باکس گل رز زیبا، با طراحی لاکچری و مدرن است که گل های رز قرمز هلندی درون یک باکس طلایی یک دنیا از زیبایی را به وجود آورده اند. زیبایی و ماندگاری رز های قرمز بر هیچکس پوشیده نیست. شما با خرید آنلاین باکس طلائی رز قرمز یک ترکیب متفاوت از رنگ و زیبایی را با گل های رز به عزیزان تان تقدیم خواهید کرد. تلفیق رنگ طلایی جعبه و گل های سرخ رز که در بالای آن چیده شده است، چنان زیبا و دلربا است که هر معشوقی را به راحتی شیفته خود می کند. رز قرمز به معنی عشق و نماد عاشقی و شیفتگی است. شما با خرید این باکس گل رز، شیفتگی و تمایل خود را به مخاطب خاصتان نشان می دهید و به او یادآور خواهید شد که دوستش دارید و دلتنگ لحظات با هم بودن تان هستید. شما با اعتماد به گل آراهای حرفه ای گل بازار برای خرید این باکس گل، یک تجربه دلپذیر، عاشقانه و به یاد ماندنی را برای عزیزان تان رقم خواهید زد. شما می توانید در مناسبت هایی مانند ولنتاین، تبریک نامزدی، تبریک عروسی، سوپرایز تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدار عاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، تشکر و قدردانی، استقبال از مسافر، جشن فارغ التحصیلی، عذر خواهی و دلجویی و حتی مراسم افتتاحیه عزیزان تان را با این باکس گل زیبا غافلگیر کنید.

جزئیات

ارتفاع باکس گل حدود 20 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل گل های رز قرمز هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج را مرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:باکس طلائی رز قرمز
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط