باکس گل و ماکارون

باکس گل و ماکارون

باکس گل و ماکارون

قیمت عادی $‎39.95 قیمت ویژه $‎31.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

ترکیب گل و شیرینی درون یک باکس همانقدر می تواند جذاب باشد که اگر بخواهید هرکدام از این محصولات را جداگانه تهیه کرده و هدیه بدهید. سفارش آنلاین باکس گل و ماکارون، بهترین گزینه برای تقدیم همزمان گل و شیرینی در مناسبت های مختلف به عزیزان شما است. این باکس شامل گل های زیبای میخک همچنین شکلات های خوشمزه شونیز طلایی با مغز فندق همراه با ماکارون های جذاب و فوق العاده با فیلینگ های بسیار خوش طعم است. ماکارون یک شیرینی بسیار لوکس فرانسوی است که با ظاهری جذاب توانسته جایگاه خاصی به عنوان تزیین روی کیک ها و یا در کنار گل ها به دست آورد. همچنین شکلات های نام آشنای شونیز با طعمی فوق العاده با مغز فندق کام عزیزان شما را شیرین می کند. شما با خرید آنلاین باکس گل و ماکارون با یک تیر دو نشان می زنید هم یک باکس گل زیبا هدیه می دهید هم برای عرض تبریک، با شکلات و شیرینی کام دوستان و عزیزان خود را شیرین می کنید. چیدمان این باکس به گونه ای است که گل های خوشرنگ میخک در چند ردیف درون باکس چیده می شوند و در لابلای آن ها شکلات های فندقی به همراه ماکارون های رنگی قرار می گیرند. گل های میخک قرمز نماد عشق و تحسین هستند برای همین می تواند یک گزینه عالی برای ابراز عشق به معشوق تان در روز هایی مانند ولنتاین باشد. این باکس که توسط یک تیم هنرمند از گل آراهای حرفه ای چیده و طراحی شده، می تواند هر قلبی را لبریز از شور و هیجان کند. این باکس مناسب برای تبریک نامزدی و عروسی، سورپرایز تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدارعاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از یک دوست، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از عزیزان و یا حتی عذر خواهی و دلجویی است.

جزئیات

طول باکس گل حدود 40 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل میخک، شکلات های شونیز طلایی، و ماکارون می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:باکس گل و ماکارون
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط