جعبه شکلات گل بازار

جعبه شکلات گل بازار

جعبه شکلات گل بازار

امتیاز:
93% of 100
$‎12.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

تا چند سال پیش ، ارسال هدیه به ایران برای ایرانیان خارج از کشور بسیار سخت بود ، اما امروز با حضور فروشگاه اینترنتی گل بازار فرآیند ارسال هدیه به ایران در کمترین زمان انجام شدنی است . چنان چه در خارج از ایران زندگی می کنید و به دنبال ارسال شکلات به ایران هستید ، می توانید حسابی ویژه روی جعبه شکلات گل بازار باز کنید. این محصول علاوه بر آن که برای تهران و کرج قابل ارسال است ، امکان ارسال به تمامی شهرهای ایران را دارد .

ویژگی های جعبه شکلات گل بازار
جعبه شکلات گل بازار جعبه ای شیک و زیباست که حاوی چند نوع شکلات از بهترین برندهای جهان و پاستیل است . به طور معمول پاستیل Haribo، شکلات Kitkat ، شکلات Snickers و اسمارتیز m&mدرون جعبه قرار می گیرند.

در نظر داشته باشید که در صورتی که یکی از محصولات درون جعبه شکلات موجود نباشد ، محصولی هم ارزش و مشابه با آن در جعبه شکلات گنجانده خواهد شد .

هدیه | راهی برای ابراز محبت
مهم نیست که چه میزان از کسانی که دوستشان دارید فاصله دارید ، در هر صورت امکان انتقال حس ناب و ابراز محبت به عزیزان تان را با ارسال هدیه به آنها دارید . چه در ایران ساکن باشید و چه در خارج از ایران ، به واسطه خدمات فروشگاه آنلاین گل بازار امکان ارسال هدیه به تمامی نقاط ایران را خواهید داشت . پکیج های شکلات ، انواع دسته گل و باکس گل و بسیاری محصولات دیگر در فروشگاه آنلاین گل بازار برای سفارش اینترنتی در دسترس هستند . با انتخاب هر یک از محصولات و ثبت سفارش آن و با وارد کردن آدرس دلخواه تان می توانید منتظر ارسال آن ها به آدرس مدنظرتان باشید .

شرایط و ضوابط
شکلات ها در جعبه زیبایی تحویل داده می شوند ولی ممکن است رنگ و شکل جعبه با عکس متفاوت باشد.
برای شهرستانها با پست ارسال خواهد شد و ۱ الی ۳ روز کاری زمان برای تحویل نیاز است.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:جعبه شکلات گل بازار
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
No Questions
محصولات مرتبط