سفارش آنلاین جعبه ی گل پاییزی | گل بازار

جعبه‌ی گل پاییزی

جعبه‌ی گل پاییزی

$‎21.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

اگر به دنبال یک باکس گل زیبا و مدرن هستید، سفارش آنلاین جعبه گل پاییزی با گل های زیبای آلسترومریا و گل های داوودی را فراموش نکنید. گل آلسترومریا از جمله گل های بسیار محبوب و زیبایی هستند که به دلیل تنوع و جذابیت در رنگ، در هنر گل آرایی بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند. به علاوه گل های داودی نیز با وجود تنوع واریته ها و شکل ظاهری خود بسیار شناخته شده و محبوب هستند. سفارش آنلاین جعبه گل پاییزی با ترکیب رنگ گل های زیبای آلسترومریا در کنار گل های داوودی درون یک باکس زیبا، حس یک باغ زیبا و رنگارنگ پاییزی را به وجود آورده تا شما بتوانید به وسیله آن یک دنیا شادی و خوشحالی را به عزیزان تان هدیه کنید. گل های آلسترومریا نماد ثروت، خوش شانسی و دوستی و گل های داودی با مفهوم خوش بینی و شانس می تواند حس خوش شانسی و موفقیت را برای عزیزان تان به ارمغان آورد. چیدمان و آرایش قرار گرفتن گل ها در این باکس، به شکل گرد و مدور بوده تا از هر زاویه ای گل های آن به زیبایی تمام قابل مشاهده باشد و این در واقع نشان از توانایی و مهارت هنرمندان گل آرایی گل بازار برای خلق یک محصول زیبا را دارد. این باکس گل مناسب برای تبریک نامزدی، تبریک عروسی، سورپرایز جشن تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدارعاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، عذر خواهی از یک دوست، افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه است.

جزئیات

ارتفاع جعبه گل حدود 25 سانتی متر می باشد.
این جعبه گل شامل گل های آلسترومریا و داوودی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا جعبه گل فوق، گلدان و یا جعبه گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، جعبه گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج جعبه را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:جعبه‌ی گل پاییزی
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط