دسته گل رنگارنگ پیشنهاد گلفروش

دسته گل رنگارنگ پیشنهاد گلفروش

دسته گل رنگارنگ پیشنهاد گلفروش

این دسته گل به سلیقه گلفروش با گل های رنگارنگ آماده می شود.

$‎35.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

اگر دوست دارید یک ترکیب زیبا از گل های رنگارنگ و جذاب را برای خوشحال کردن عزیزان تان در نظر بگیرید، سفارش دسته گل رنگارنگ پیشنهاد گلفروش، شما را به مقصودتان می رساند. با خرید آنلاین دسته گل رنگارنگ پیشنهاد گلفروش دنیایی از رنگ با گل های مختلف را پیشکش خواهید کرد. اگر نمی دانید چه مدل دسته گلی با چه گل هایی هدیه ببرید، می توانید با اتکا به سال های تجربه تیم گل آراهای حرفه ای گل بازار یکی از زیباترین دسته گل ها را برای خوشحال کردن عزیزان تان انتخاب کنید. شما با اعتماد به تیم گل آرایی گل بازار صاحب دسته گلی زیبا، ساده و در عین حال شیک و خوش رنگ خواهید شد. گل های موجود در این دسته گل از تازه ترین گل هایی است که هر روز از بازار گل تهیه می شود که می تواند شامل گل میخک، گل ژیپسوفیلا، مریم، رزمینیاتوری و یا دیگر گل های زیبای موجود در گل خانه گل بازار باشد. این دسته گل مناسب برای مراسم خواستگاری، تبریک نامزدی، تبریک عروسی، سورپرایز جشن تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدار عاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از مسافر، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از عزیزان و عذر خواهی و دلجویی است.

جزئیات

ارتفاع این دسته گل حدود 30 سانتی متر می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی و کاغذ ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر دسته گل را داخل گلدان قرار دهید بطوری که بیشتر طول ساقه در آب قرار گیرد. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را با زاویه 45 درجه ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل ها در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:دسته گل رنگارنگ پیشنهاد گلفروش
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط