دعوت به رستوران زاینده رود اصفهان

دعوت به رستوران زاینده رود اصفهان

دعوت به رستوران زاینده رود اصفهان

$‎19.95
موجودی: موجود
کارت پستال ساده
$‎1.95
کارت پستال Forever
$‎1.95
پکیج بادکنک ۳ تایی
$‎3.95
شکلات ایرانی
$‎3.95
کارت پستال تولد
$‎1.95
بادکنک فانتزی
$‎3.95
گل رز 3 تایی
$‎9.95
باکس گل رز‌ 3 تایی
$‎9.95
ماگ استار باکس
$‎9.95
کارت پستال تبریک
$‎1.95
عکس از گیرنده
$‎5.00
کارت پستال سالگرد ازدواج
$‎1.95
امکان تحویل برای فردا

شما می توانید عزیزانتان را در اصفهان به رستوران شیک و مدرن زاینده رود دعوت نمایید. رستوران فوق با ارائه غذاهای با کیفیت جزء برترین رستورانهای شهر اصفهان محسوب می شود. شما برای هر نفر از عزیزانتان می توانید یک ووچر تهیه نمایید. هر ووچر به یک نفر تعلق می گیرد که می تواند از منوی غذای اصلی یک وعده غذایی به دلخواه خود انتخاب کند. سالاد و پیش غذا بصورت بوفه در کنار وعده غذای اصلی ارائه می شود. برای عزیزانتان ووچر رستوران توسط ما ارسال می شود و رزرو میز و همه هماهنگی ها توسط گل بازار انجام می شود. در صورت تمایل سرویس رفت و برگشت را نیز می توانید به سفارش خود اضافه کنید. منوی غذای این رستوران را می توانید در پایین صفحه مشاهده نمایید.

 

شرایط و ضوابط

هر ووچر برای یک نفر می باشد، برای بیشتر از یک نفر به تعداد نفرات این محصول را به سبد خرید خود اضافه نمایید.

ووچرهای این رستوران در تاریخ درخواستی شما برای عزیزان شما ارسال می شوند. این ووچرها دارای تاریخ انقضای 2 ماهه که عزیزان شما بعد از دریافت، باید تا آن تاریخ از ووچر استفاده کنند. 
عزیزان شما پس در دریافت ووچرها حداقل از 2 روز کاری قبل برای رزرو میز در رستوران حتما باید با شرکت تماس گرفته و اقدام به رزرو رستوران برای تاریخ مورد نظر نمایند. تلفن های تماس برای رزرو میز بر روی ووچرها مندرج می باشد. بدیهی است در صورت فول بودن و یا بسته بودن رستوران در آن تاریخ و یا اعیاد و مناسبت های خاص که رستوران از پذیرش عموم مردم معذور است باید تاریخ دیگری برای رزرو انتخاب شود.  در صورت انتخاب سرویس رفت و برگشت، عزیزان شما پس از رزرو رستوران می توانند برای رزرو سرویس رفت و برگشت حداقل از 2 روز کاری قبل با شرکت تماس بگیرند. شماره تماس برای رزرو روی ووچرها مندرج شده است. سرویس رفت و برگشت فقط شامل یک خودرو و فقط از یک مبدا می باشد. برای سفارش یک خودرو اضافی اینجا را کلیک کنید

این ووچرها پس از صدور قابل استرداد و یا تمدید نیستند.

منو غذایی

انواع کباب
انواع چلوکباب
انواع جوجه کباب
استیک
شینسل
بیفتک
انواع غذای دریایی
خورشت
سرویس پیش غذا و سالاد به صورت بوفه 
انواع نوشیدنی : نوشابه ، دوغ ، دلستر ، آب معدنی.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:دعوت به رستوران زاینده رود اصفهان
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
No Questions
محصولات مرتبط