شام در رستوران هفت خوان شیراز

دعوت به شام در رستوران هفت خوان شیراز

دعوت به شام در رستوران هفت خوان شیراز

$‎21.95
موجودی: موجود
کارت پستال ساده
$‎1.95
کارت پستال Forever
$‎1.95
پکیج بادکنک ۳ تایی
$‎3.95
شکلات ایرانی
$‎5.95
کارت پستال تولد
$‎1.95
بادکنک فانتزی
$‎3.95
گل رز 3 تایی
$‎9.95
باکس گل رز‌ 3 تایی
$‎9.95
ماگ استار باکس
$‎11.95
کارت پستال تبریک
$‎1.95
عکس از گیرنده
$‎5.00
کارت پستال سالگرد ازدواج
$‎1.95
امکان تحویل همین امروز

ما این امکان را برای شما با دعوت کردن عزیزانتان به رستوران فرود هفت خوان شیراز یکی از رستورانهای تراز اول شیراز فراهم کرده ایم که یک شب بیاد ماندنی را برای آنها رقم بزنید. سرویس شام شامل انواع غذاهای اصیل ایرانی ،پیش غذا ،انواع نوشیدنیها به همراه موسیقی زنده سنتی در فضایی کاملا منحصر بفرد می باشد. یکی از استثناعات این رستوران نوشیدنی های بی نظیری است که در انواع مختلف و با خواص درمانى گوناگون سرو می شود. شما برای هر نفر از عزیزانتان می توانید یک ووچر تهیه کنید. هر ووچر به یک نفر تعلق می گیرد که می توانند از منوی غذایی یک وعده غذایی به همراه پیش غذا و نوشیدنی انتخاب کنند. رزرو میز و همه هماهنگی ها توسط گل بازار انجام می شود. در صورت تمایل سرویس رفت و برگشت را می توانید به سفارش خود اضافه کنید. منوی غذای این رستوران را می توانید در پایین صفحه مشاهده کنید.

 

شرایط و ضوابط
هر ووچر برای یک نفر می باشد، برای بیشتر از یک نفر به تعداد نفرات این محصول را به سبد خرید خود اضافه نمایید.

ووچرهای این رستوران در تاریخ درخواستی شما برای عزیزان شما ارسال می شوند. این ووچرها دارای تاریخ انقضای 2 ماهه که عزیزان شما بعد از دریافت، باید تا آن تاریخ از ووچر استفاده کنند. 
عزیزان شما پس در دریافت ووچرها حداقل از 2 روز کاری قبل برای رزرو میز در رستوران حتما باید با شرکت تماس گرفته و اقدام به رزرو رستوران برای تاریخ مورد نظر نمایند. تلفن های تماس برای رزرو میز بر روی ووچرها مندرج می باشد. بدیهی است در صورت فول بودن و یا بسته بودن رستوران در آن تاریخ و یا اعیاد و مناسبت های خاص که رستوران از پذیرش عموم مردم معذور است باید تاریخ دیگری برای رزرو انتخاب شود.  در صورت انتخاب سرویس رفت و برگشت، عزیزان شما پس از رزرو رستوران می توانند برای رزرو سرویس رفت و برگشت حداقل از 2 روز کاری قبل با شرکت تماس بگیرند. شماره تماس برای رزرو روی ووچرها مندرج شده است. سرویس رفت و برگشت فقط شامل یک خودرو و فقط از یک مبدا می باشد. برای سفارش یک خودرو اضافی اینجا را کلیک کنید

این ووچرها پس از صدور قابل استرداد و یا تمدید نیستند.

منو غذایی

پیش غذا
انواع ترشی، زیتون
انواع سالاد
سوپ، ماست سبزیجات، ماست بادمجان
حلوای کاسه، رنگینک

غذای اصلی
 
انواع ته چین، انواع چلو کباب با مرغ و گوشت
انواع کبابهای گوسفندی و بره
انواع چلوخورشت
انواع خوراکها
انواع ماهی
نوشیدنی و انواع آبمیوه و شربت عرقیجات.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:دعوت به شام در رستوران هفت خوان شیراز
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
No Questions
محصولات مرتبط