سبد گل رضوان

سبد گل رضوان

سبد گل رضوان

$‎41.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

برای مراسم ترحیم و عرض تسلیت انتخاب سبد گل مناسب بسیار مهم است. سفارش آنلاین سبد گل رضوان می تواند گزینه مناسبی برای عرض تسلیت و ابراز همدردی با کسانی باشد که به تازگی عزیزی را از دست داده اند. این سبد حصیری زیبا شامل گل های رز هلندی، داوودی ، لیلیوم، آلسترومریا و گلایل است. با وجود گل های لیلیوم در این سبد که یکی از خوشبو ترین گل های شاخه بریده است می توانید فضای مراسم خود یا عزیزان تان را خوشبو و عطر آگین کنید، همچنین وجود گل هایی رز هلندی و داودی که زیبایی آن بر کسی پوشیده نیست به همراه شاخه های پر گل گلایول یک سبد گل بسیار زیبا و متفاوت را به وجود آورده است. چیدمان این سبد به گونه ای است که گل های گلایول در گوشه بالا سمت راست و سمت چپ پایین قرار می گیرد و در مرکز آن این گل های لیلیوم است که در لابلای آن گل داودی و رز های زیبای دیده می شود. گل های سفید نماد پاکی و حس آرامش درونی است که هدیه دادن آن می تواند برای مخاطب تان دنیایی از آرامش را به همراه داشته باشد. گل آراهای حرفه ای گل بازار با سال ها تجربه در زمینه گل آرایی یک سبد زیبا طراحی کرده اند تا مطابق با سلیقه شما و عزیزان تان باشد. علاوه بر مراسم ترحیم شما می توانید با هماهنگی و انتخاب گل های رنگی برای این سبد، آن را در مناسبت های دیگر مانند تبریک نامزدی، تبریک عروسی، سالگرد ازدواج و دوستی، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از یک دوست، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از عزیزان، عذر خواهی از یک دوست همچنین افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه برای عزیزان تان ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع حدودی این سبد گل 70 سانتی متر می باشد.
ارتفاع در هر سه سایز این سبد گل یکی بوده و فقط حجم گل ها در هر سایز تغییر خواهد کرد.
این سبد گل شامل گل های رز، داوودی، لیلیوم، آلسترومریا و گلایل می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:سبد گل رضوان
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط