خرید انلاین سبد گل رژا | گل بازار

سبد گل رژا

سبد گل رژا

امتیاز:
50% of 100
$‎28.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

گل های میخک از جمله گل های نام آشنایی هستند که حتی اگر نام گل های دیگر را ندانید محال است که با گل میخک آشنایی نداشته باشید. سفارش آنلاین سبد گل رژا همانند یک کوه است که در آن گل های میخک صورتی و بنفش روییده است. گل هایی با گلبرگ های چین خورده و لبه های دالبری که در هر سبد، باکس و دسته گل ردپایی از آن وجود دارد. ما نیز در طراحی سبد گلی زیبا تماما از گل های میخک استفاده کرده ایم تا یک محصول رویایی را به وجود آوریم. در طراحی این سبد گل سعی شده تا با به کار گرفتن گل های ارغوانی و صورتی میخک، طراوت و شادابی را به عزیزانتان هدیه کنیم. رنگبندی این سبد گل به همراه چیدمان گنبدی شکلش، سبد گل جذابی را خلق کرده که هر گیرنده ای با دریافت این گل، به دنیای زیبای خیال سفر کرده و میل به زیبایی و دوست داشتن را در قلبش متبلور خواهد کرد. با خرید آنلاین سبد گل رژا، شما دنیایی از طراوت، زیبایی، عشق و آرزوهای خوب را به عزیزان و اطرافیان تان هدیه می کنید. گل های صورتی میخک نماد راستگویی و عشق مادرانه و بنفش آن نیز نماد غیرقابل پیش بینی بودن را القا می کند. طراحی و انتخاب رنگ و نوع گل توسط حرفه ای ترین هنرمندان گل آرایی انجام شده تا آنچه برای یک سورپرایز هیجان انگیز لازم است را بدون کم و کاست به وجود آورند. شما می توانید این هدیه را در مناسبت هایی مانند خواستگاری، تبریک نامزدی، تبریک عروسی، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدار عاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از مسافر، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، عذر خواهی و دلجویی و مراسم افتتاحیه برای عزیزان تان ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع حدودی این سبد گل 35 سانتی متر می باشد.
این سبد گل شامل گل های میخک می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:سبد گل رژا
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده