سفارش آنلاین گل رز سرخ حبابی | گل بازار

گل رز سرخ حبابی

گل رز سرخ حبابی

امتیاز:
100% of 100
قیمت عادی $‎5.95 قیمت ویژه $‎4.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

گاهی دادن یک شاخه گل به تنهایی می تواند یک دنیا حرف نگفته با خود به همراه داشته باشد. سفارش آنلاین گل سرخ حبابی که شامل یک شاخه گل رز قرمز مرغوب و زیبای هلندی درون یک حباب شیشه ای است که با سادگی و زیبایی مثال زدنی، احساس واقعی عشق و علاقه شما را به مخاطب تان بیان می کند. گل های رز هلندی قرمز با برگ هایی مخملی و سرخ و همچنین ظاهری فریبنده و لوکسی که دارد، همواره به عنوان ابزاری برای ابراز علاقه و احساس به عنوان هدیه در نظر گرفته شده است. گل رز قرمز مظهر پاکی، زیبایی و عشق بوده و بیان کننده احساسی پاک، خالص و ناب از سوی شما برای آنکه دوستش دارید، می باشد. با خرید آنلاین گل سرخ حبابی و تقدیم آن به عزیزان تان، می توانید یک دنیا احساس را با زبانی ساده و زیبا بیان کنید. خرید گل رز و هدیه دادن آن، حال و هوای دلتان را شاد می کند و نیروی مثبتی را به زندگیتان وارد می سازد. گل آراهای گل بازار این محصول را به گونه ای طراحی کرده اند که عزیزان شما به راحتی بتوانند گل رز قرمز موجود در این حباب را به سهولت تعویض کنند و برای مدت ها از زیبایی یک شاخه گل رز در منزل یا محل کار خود لذت ببرند. شما می توانید این گل را در کنار شکلات و هدایای دیگر در روز ولنتاین به معشوق خود هدیه کنید و یا اینکه در مناسبت ها دیگر همچون سوپرایز تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، تشکر و قدردانی، اولین دیدار عاشقانه، جشن فارغ التحصیلی و حتی عذر خواهی و دلجویی برای عزیزان خود ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع حدودی این گلدان گل 30 سانتی متر می باشد.
این گلدان گل شامل گل رز هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

از برداشتن حباب شیشه ای و بیرون آوردن گل خودداری کنید. این محصول را جهت ماندگاری بیشتر، در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گل رز سرخ حبابی
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط