سفارش آنلاین گل رز سرخ حبابی | گل بازار

گل رز سرخ حبابی

گل رز سرخ حبابی

امتیاز:
95% of 100
قیمت عادی $‎8.69 قیمت ویژه $‎6.95
موجودی: ناموجود
امکان تحویل همین امروز

گاهی دادن یک شاخه گل به تنهایی می تواند یک دنیا حرف نگفته با خود به همراه داشته باشد. سفارش آنلاین گل سرخ حبابی که شامل یک شاخه گل رز قرمز مرغوب و زیبای هلندی درون یک حباب شیشه ای است که با سادگی و زیبایی مثال زدنی، احساس واقعی عشق و علاقه شما را به مخاطب تان بیان می کند. گل های رز هلندی قرمز با برگ هایی مخملی و سرخ و همچنین ظاهری فریبنده و لوکسی که دارد، همواره به عنوان ابزاری برای ابراز علاقه و احساس به عنوان هدیه در نظر گرفته شده است. گل رز قرمز مظهر پاکی، زیبایی و عشق بوده و بیان کننده احساسی پاک، خالص و ناب از سوی شما برای آنکه دوستش دارید، می باشد. با خرید آنلاین گل سرخ حبابی و تقدیم آن به عزیزان تان، می توانید یک دنیا احساس را با زبانی ساده و زیبا بیان کنید. خرید گل رز و هدیه دادن آن، حال و هوای دلتان را شاد می کند و نیروی مثبتی را به زندگیتان وارد می سازد. گل آراهای گل بازار این محصول را به گونه ای طراحی کرده اند که عزیزان شما به راحتی بتوانند گل رز قرمز موجود در این حباب را به سهولت تعویض کنند و برای مدت ها از زیبایی یک شاخه گل رز در منزل یا محل کار خود لذت ببرند. شما می توانید این گل ارزان زیبا را، در کنار شکلات و هدایای دیگر در روز ولنتاین به معشوق خود هدیه کنید و یا اینکه در مناسبت ها دیگر همچون سوپرایز تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، تشکر و قدردانی، اولین دیدار عاشقانه، جشن فارغ التحصیلی و حتی عذر خواهی و دلجویی برای عزیزان خود ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع حدودی این گلدان گل 30 سانتی متر می باشد.
این گلدان گل شامل گل رز هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

از برداشتن حباب شیشه ای و بیرون آوردن گل خودداری کنید. این محصول را جهت ماندگاری بیشتر، در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:گل رز سرخ حبابی
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
هزینه ارسال گل و هدیه چقدره؟
هزینه ارسال گل و یا هر هدیه شما، با توجه به مقصد و محل گیرنده متفاوت خواهد بود. شما در مرحله آخر بعد از وارد کردن کشور، شهر و آدرس گیرنده می توانید هزینه ارسال را مشاهده نمایید. گل بازار همواره در نظر دارد یک هزینه ارسال منصفانه برای ارسال گل ها و هدایای شما در نظر بگیرد.
می تونم همراه گل و هدیه ام متن یا پیام ارسال کنم؟
بله، شما می توانید در صفحه تسویه و به صورت کاملا رایگان، یک متن پیام برای گیرنده خود درج کنید. این متن به صورت چاپی و یا دست نویس در برخی شهرها، همراه گل و یا هدیه شما ارسال می گردد.
آیا امکان ارسال گل به صورت ناشناس وجود داره؟
بله، در قسمت پیام فیلدی به نام "از طرف" وجود دارد که شما می توانید آن را خالی بگذارید تا نامی از شما برای گیرنده ارسال نشود.
اگر الان گل سفارش بدم دقیقا کی میرسه؟
سفارش شما طبق بازه زمانی و تاریخ انتخاب شده شما تحویل می گردد. به علاوه برای اکثر محصولات امکان "ارسال برای همین امروز" وجود دارد. هم چنین شما می توانید با انتخاب گزینه ارسال فوری در صفحه تسویه، گل خود را در بازه زمانی کوتاه تری دریافت نمایید.
آیا گل ها شبیه به عکس سایت و با کیفیت ارسال میشه؟
گل آرایی یک هنر و کار دست است، لذا ممکن است هنگام طراحی مجدد هر محصول اختلافاتی با محصول اولیه وجود داشته باشد. اما گل بازار این اطمینان را به شما می دهد که گل هایی زیبا و با کیفیت عالی و همچنین با بیشترین شباهت به عکس سایت، برای عزیزان شما ارسال می‌شود.
قبل از ارسال گل می تونم عکس محصول رو ببینم؟
خیر، با توجه به حجم بالای سفارشات امکان ارسال عکس محصول قبل از ارسال وجود ندارد. اما گل بازار این اطمینان را به شما می دهد که گل ها مطابق با عکس محصول در سایت و با بیشترین شباهت ارسال خواهد شد. به علاوه شما می توانید گزینه "عکس از لحظه تحویل" در صفحه تسویه را انتخاب نمایید تا تصویر لحظه تحویل هدیه شما به عزیزان تان ثبت و برای شما ارسال گردد.
حساب ریالی ندارم امکان پرداخت از خارج از کشور به صورت ارزی وجود داره؟
بله، شما می توانید از طریق درگاه های امن PayPal و یا کردیت کارت، از خارج از کشور به ایران گل و هدیه ارسال کنید.
محصولات مرتبط