کارت پستال شیرین | گل بازار

کارت پستال شیرین

کارت پستال شیرین

$‎1.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

شما می توانید کارت پستال را به هدایای خود اضافه کنید و متن مورد نظرتان را در صفحه تسویه یادداشت کنید تا در داخل کارت قرار گیرد. جهت ارسال به شهرستان ها لطفا شرایط و ضوابط را مطالعه کنید.

کارت پستال تولد از محبوب ترین کارت پستال ها نزد ایرانیان است . بسیاری از ایرانیان ترجیح می دهند که به هنگام خرید هدیه تولد یا خرید کیک تولد ، یک کارت پستال تولد اختصاصی با متنی اختصاصی روی آن بچسبانند . البته که کارت پستال های زیادی برای این زمینه در دسترس هستند ، اما حقیقت این است که برای تولد باید کارت پستالی با شکل و شمایلی ویژه و البته شاد انتخاب شود . کارت پستال شیرین گزینه ای مناسب برای تولد است . وجود عبارت Happy Birthday  و همچنین تصویری زیبا از کیک تولد بر روی آن با ترکیب رنگی حرفه ای ، این کارت پستال را به انتخابی عالی برای خرید کارت پستال تولد تبدیل کرده اند . جهت اضافه کردن کارت پستال شیرین به هدایای سفارشی تان از فروشگاه اینترنتی گل بازار ، از همین صفحه روی گزینه خرید و انتخاب زمان تحویل کلیک کنید .

خرید هدیه تولد از فروشگاه اینترنتی گل بازار
فروشگاه اینترنتی گل بازار انواع هدیه و انواع دسته گل و سبد گل را برای سفارش آنلاین در دسترس قرار داده است . چه در ایران ساکن باشید و چه در خارج از کشور به دنبال ارسال هدیه به ایران باشید ، در هر صورت می توانید از خدمات گل فروشی آنلاین گل بازار استفاده کنید . پس از سفارش آنلاین هدایای انتخابی تان ، می توانید کارت پستال شیرین را هم به سبد خریدتان اضافه کنید . سپس در فیلد مخصوص می توانید متن دلخواه تان را بنویسید تا روی کارت پستال شیرین حک شود . کارت پستال شیرین افزون بر امکان ارسال به تهران و کرج ، قابلیت ارسال به سایر شهرهای ایران را دارد .

شرایط و ضوابط
برای تهران و کرج کارت مانند تصویر خواهد بود.
برای شهرستانها، در صورت انتخاب کارت پستال به همراه هدیه بصورت پستی ارسال خواهد شد و کارت همانند تصویر خواهد بود. در غیر این صورت به سلیقه گل فروش خواهد بود. 

 

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:کارت پستال شیرین
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
No Questions
محصولات مرتبط