کارت پستال Forever | گل بازار

کارت پستال Forever

کارت پستال Forever

$‎1.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

شما می توانید کارت پستال را به هدایای خود اضافه کنید و متن مورد نظرتان را در صفحه تسویه یادداشت کنید تا در داخل کارت قرار گیرد. جهت ارسال به شهرستان ها لطفا شرایط و ضوابط را مطالعه کنید.

ما در فروشگاه اینترنتی گل بازار ، انواع محصولات – اعم از دسته گل ، ادکلن ، زیورآلات و بسیاری موارد دیگر – را برای هدیه دادن آماده و عرضه کرده ایم . برای سفارش هر یک از آن ها می توانید از خدمات ما استفاده کنید ، اما برای اختصاصی کردن هدیه ، پیشنهاد ما به شما این است که از کارت پستال استفاده کنید . متنی که روی کارت پستال می نویسید ، می تواند هدیه را هدفمند کند . خوشبختانه کارت پستال Forever با تصویری زیبا و متنی زیباتر یکی از بهترین گزینه ها برای چسباندن روی هدیه تان است. برای سفارش آنلاین کارت پستال Forever می توانید از طریق همین صفحه از فروشگاه اینترنتی گل بازار اقدام کنید .

زنده نگاه داشتن عشق با ابراز آن
هدیه دادن یکی از راه های عالی برای ابراز عشق است و از همین رو است که در مناسبت های مختلف از هدیه دادن جهت انتقال احساسات ناب استفاده می شود . شما برای سفارش انواع هدیه می توانید از محصولات پر شمار گل بازار استفاده کنید . سعی ما بر این است که سفارشات شما را در سریع ترین زمان به آدرس مورد نظرتان ارسال کنیم . در فروشگاه اینترنتی گل بازار امکان سورپرایز کردن گیرنده همواره فراهم است . در صورتی که می خواهید گیرنده را سورپرایز کنید ، کافی است به هنگام سفارش آنلاین هدیه از گل بازار ، گزینه مخصوص سورپرایز را فعال کنید .

در ضمن کارت پستال Forever  کارت پستالی مناسب برای چسباندن به هدیه است . روی آن عبارت I still fall for you everyday به معنای «من هنوز هم هر روز عاشق تو می شوم» درج شده است ، اما خود شما هم این امکان را دارید که متن اختصاصی تان را در فیلد مخصوصی که به هنگام سفارش به شما نمایش داده می شود وارد کنید تا متن شما روی این کارت پستال زیبا درج شود . این کارت پستال ، افزون بر امکان ارسال به تهران و کرج ، امکان ارسال به سایر شهرهای ایران از طریق پست را دارد .

شرایط و ضوابط
برای تهران و کرج کارت مانند تصویر خواهد بود.
برای شهرستانها، در صورت انتخاب کارت پستال به همراه هدیه بصورت پستی ارسال خواهد شد و کارت همانند تصویر خواهد بود. در غیر این صورت به سلیقه گل فروش خواهد بود.

 

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:کارت پستال Forever
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
No Questions
محصولات مرتبط