خرید تنگ رز سفید ۳ تایی | گل بازار

تنگ رز سفید ۳ تایی

تنگ رز سفید ۳ تایی

امتیاز:
90% of 100
قیمت عادی $‎12.95 قیمت ویژه $‎9.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

گاهی هدیه های کوچک و ساده نیز می تواند به اندازه هدیه ای بزرگ و لوکس، هیجان انگیز باشد. سفارش آنلاین تنگ گل رز سفید 3 تایی شامل یک تنگ شیشه ای استوانه ای با گل های رز سفید مرغوب و زیبای هلندی است که می تواند همان هدیه کوچکی باشد که هر مخاطبی را عاشق خود می کند. گل رز همواره یکی از بهترین انتخاب ها برای مناسبت های خاص به شمار می رود و از گذشته تا به امروز افراد برای بیان احساساتشان آن را به یکدیگر هدیه می دهند. چیدمان این باکس درون یک تنگ استوانه ای و شیشه ای به صورتی است که ابتدا کف گلدان با برگ ها پوشانده می شود سپس 3 عدد گل رز سفید به صورت عمودی روی هم قرار می گیرند. رنگ هر گل معنا و مفهوم خاصی را به مخاطب القاء می کند. به طور مثال گل رز سفید نشانه و نماد پاکی و عشقی پاک است. از گل سفید به عنوان گل عروس یاد می شود زیرا نشانه شروعی تازه و پاکی احساس است. گل آراهای حرفه ای گل بازار با طراحی این تنگ نشان داده اند که تعداد و بزرگی یک باکس و یا گلدان تاثیری در محبوبیت یک محصول ندارند آنچه مهم است چیدمان و همخوانی گل ها و ظرف آن است که در این گلدان کوچک به زیبایی به نمایش گذاشته شده است. ولنتاین، تبریک نامزدی، تبریک عروسی، تشکر و قدردانی، سوپرایز تولد، اولین دیدار عاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از مسافر، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار و حتی عذر خواهی و دلجوی از جمله مناسبت هایی است که می توانید روی خرید این گل های رز حساب کنید.

جزئیات

ارتفاع حدودی این گلدان گل 30 سانتی متر می باشد.
این گلدان گل شامل گل های رز هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

برای ماندگاری بیشتر گل ها از اسفنج های مخصوص گل در این تنگ ها استفاده شده که باعث می شود گل ها شادابی و تازگی خود را حفظ کنند. در صورت نیاز شما می توانید با دست زدن به اسفنج داخل تنگ از خیس بودن اسفنج و آبرسانی به گل ها مطمئن شوید. گلدان گل را در جای نسبتاً خنک نگهداری کنید و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار ندهید.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:تنگ رز سفید ۳ تایی
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط