خرید اینترنتی جعبه‌ گل حروف و عدد | گل بازار

جعبه‌ گل حروف و عدد

جعبه‌ گل حروف و عدد

قیمت عادی $‎27.95 قیمت ویژه $‎22.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

سفارش آنلاین جعبه‌ گل حروف و عدد این امکان را به شما می دهد تا با یک باکس گل زیبا با حرف اول اسم مخاطبتان در هر مناسبتی، یک سورپرایز شگفت انگیز و متفاوت را برای او رقم بزنید. اگر در فکر سفارش گل رز هستید تا معشوق تان را از راه دور سورپرایز کنید، خرید آنلاین جعبه‌ گل حروف و عدد، گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. خرید این محصول شامل یک باکس به شکل حروف است که از گل های داودی متنوع و آلسترومریای رنگارنگ پر شده است. شما با ارسال این باکس گل رز که اول نام زیبای عزیزان تان است، لبخند را به لبانشان هدیه خواهید کرد. چینش گل های داودی سبز و ارغوانی، در کنار گل های آلسترومریای سفید و بنفش درون باکسی به شکل حرف اول اسم محبوب شما تشکیل یک باکس زیبا و متفاوت را داده است. گل داودی نماد مثبت بینی، شادی و زندگی طولانی و گل های آلستر نیز نماد ثروت، خوشبختی، شانس و دوستی است. یعنی شما با تقدیم این باکس گل به عزیزان تان یک دنیا حس خوب را در آن ها ایجاد می کنید. گل آراهای حرفه ای گل بازار با ترکیب تنها دو نوع گل در یک باکس ویژه توانسته اند محصولی خاص را برای خوشحال کردن عزیزان شما پدید آورند. این جعبه گل مناسب برای ولنتاین، روز تولد، سالگرد ازدواج، اولین دیدار عاشقانه، ماهگرد دوستی، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، تشکر و قدردانی، جشن فارغ التحصیلی، عذر خواهی و...است.

جزئیات

ارتفاع جعبه گل های حروف حدود 12 سانتی متر می باشد.
این جعبه گل شامل گل های داودی و آلسترومریا می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا جعبه گل فوق، گلدان و یا جعبه گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:جعبه‌ گل حروف و عدد
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده