خرید اینترنتی سبد گل رز قرمز | گل بازار

سبد گل رز قرمز

سبد گل رز قرمز

Rating:
90% of 100
$‎39.95
Availability: In stock
امکان تحویل همین امروز

سبد گل رز قرمز شامل گل های رز مرغوب و زیبای هلندی بوده که با آرایشی زیبا، مناسب ترین هدیه برای جشن ها و مناسبت های خاص به شمار می رود. رز های هلندی از بهترین و مرغوب ترین نوع رز در دنیا است که با عطر و بویی جادویی و فریبنده، دل هر انسانی را به راحتی می رباید. شما میتوانید با سفارش آنلاین گل رز قرمز، حس شادی و عشق را مهمان قلب معشوقتان کنید. نحوه ی چیدمان و آرایش گل های رز در این سبد اعجاب انگیز حس علاقه و احترام را تداعی کرده و وسیله ای برای ابراز عشق و دلتنگی از سوی شماست. رزهای قرمز نشانه عشق وعلاقه هستند و به شیواترین روش، حرف دل شما را بیان می کند. شما با خرید آنلاین سبد گل رز قرمز، سبد گلی باشکوه و زیبا را پیشکش عزیزان تان میکنید تا برای مدت ها در یاد و ذهن شان ثبت شوید. این گل مناسب برای خواستگاری، تبریک نامزدی، تبریک عروسی، تبریک تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدارعاشقانه، عذر خواهی از یک دوست و افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه است. اگر آنقدر دور هستید که نمی توانید در مراسم ها و شادی های عزیزان خود شرکت کنید با ارسال این سبد ساده اما زیبا در شادی و جشن آن ها سهیم باشید.

جزئیات

ارتفاع حدودی این سبد گل 70 سانتی متر می باشد.
ارتفاع در تمام سایزهای این سبد گل یکی بوده و فقط حجم گل ها در هر سایز تغییر خواهد کرد.
این سبد گل شامل گل رز مرغوب و زیبای هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

Write Your Own Review
You're reviewing:سبد گل رز قرمز
We found other products you might like!
Related Products