سبد گل ماندگار

سبد گل ماندگار

سبد گل ماندگار

$‎35.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

سفارش آنلاین سبد گل ماندگار یک سبد گل بسیار شکیل، شیک و در عین حال ساده است که در آن از گل های خوشبو و محبوب رز سفید، رز قرمز و لیلیوم استفاده شده است. زیبایی گل های رز بر هیچکس پوشیده نیست خصوصا اگر به رنگ سفید و قرمز باشد. علاوه بر رز این گل های لیلیوم هستند که با پراکنده کردن عطر دل انگیز خود این سبد را محبوب کرده اند زیرا که با قرار گرفتن در هر مکانی آن جا را از عطر گل پر و مشام ها را نوازش می دهد. چیده شدن گل های رز قرمز دور تادور و گل های رز سفید در مرکز و همچنین لیلیوم های سفید در پایین تر از همه و در نهایت این برگ ها هستند که همه گل ها را دور تا دور احاطه کرده اند تا یک سبد ساده و بسیار زیبا را به وجود آورند. رز ها و لیلیوم های سفید نماد پاکی هستند و رز های قرمز هم نماد عشق. از این رو خرید آنلاین سبد گل ماندگار می تواند یادآور عشق پاک و خالص شما به محبوب تان باشد. گل آراهای حرفه ای گل بازار با سال ها تجربه یک سبد گل لوکس و زیبا پدید آورده اند تا برای هدیه دادن در هر مراسم و جشنی مناسب باشد. شما می توانید این گل ها را در مناسبت هایی مانند مراسم خواستگاری، تبریک نامزدی، تبریک عروسی، سالگرد ازدواج، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از مسافر، جشن فارغ التحصیلی، عیادت بیمار، جشن افتتاحیه و یا عذرخواهی و دلجویی برای عزیزان خود درر سراسر ایران ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع حدودی این سبد گل 70 سانتی متر می باشد.
ارتفاع در هر سه سایز این سبد گل یکی بوده و فقط حجم گل ها در هر سایز تغییر خواهد کرد.
این سبد گل شامل گل های رز هلندی و لیلیوم می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:سبد گل ماندگار
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده