سبد گل نارشین

سبد گل نارشین

سبد گل نارشین

امتیاز:
90% of 100
$‎31.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

سبد گل ها از جمله محصولاتی هستند که هدیه دادن آن ها هرگز قدیمی و کهنه نمی شود. از این رو خرید آنلاین سبد گل نارشین با گل های میخک، رز هلندی، رز قرمز مینیاتوری و آلسترومریا و دیگر گل های زیبایی که دارد در هر زمان و مکان موجب مسرت و شادی در مخاطب شما می گردد. یک سبد گل با ترکیب رنگ قرمز و اندکی صورتی که پر شده از گل های ریز و درشت، درون سبدی حصیری و مربعی می تواند قلب هر معشوقی ر ا به لرزه در آورده و حس عمیق دوست داشتن را به او القا کند. آنچه از چینش این باکس دیده می شود ترکیب گل های بزرگ و کوچکی است که با ظرافت تمام درون سبد کنار هم چیده شده اند تا محصولی دلفریب، جذاب و هنری را خلق کنند. ترکیبی گرم از رنگ های صورتی و قرمز باعث ایجاد حس عشق بی قید و شرط، محبت، امید و بخشش در مخاطب می کند. در واقع این گل آراهای حرفه ای و چیره دست گل بازار هستند که با ایجاد چنین تونالیته رنگی توانسته اند مهارت خود را در آراستن سبد گل به رخ بکشند. شما می توانید با ارسال این سبد گل زیبا در مناسبت هایی مانند مراسم خواستگاری، تبریک نامزدی، تبریک سالگرد ازدواج، اولین دیدار عاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از یک مسافر، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، عذر خواهی و دلجویی همچنین افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه موجبات شادی و خوشحالی عزیزان تان را فراهم آورید.

جزئیات

ارتفاع حدودی این سبد گل 25 سانتی متر می باشد.
ارتفاع در هر سه سایز این سبد گل یکی بوده و فقط حجم گل ها در هر سایز تغییر خواهد کرد.
این سبد گل شامل گل های میخک، قلم پور، آچیلا، رز قرمز مینیاتوری و آلسترومریا می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:سبد گل نارشین
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط