رستوران محرم رشت

رستوران محرم رشت

رستوران محرم رشت

$‎17.95
موجودی: موجود
کارت پستال ساده
$‎1.95
کارت پستال Forever
$‎1.95
گل رز 3 تایی
$‎6.95
پکیج بادکنک ۳ تایی
$‎3.95
باکس گل رز‌ 3 تایی
$‎9.95
بادکنک فانتزی
$‎3.95
ماگ استار باکس
$‎9.95
کارت پستال تبریک
$‎1.95
شکلات ایرانی
$‎3.95
کارت پستال تولد
$‎1.95
امکان تحویل همین امروز


رستوران محرم رشت با نیم قرن سابقه یکی از برترین رستورانهای استان گیلان می باشد. سرویس غذایی شامل انواع غذاهای اصیل ایرانی و محلی ، پیش غذا و نوشیدنی در فضایی کاملا منحصر بفرد می باشد. شما برای هر نفر از عزیزانتان می توانید یک ووچر تهیه کنید و ایشان تا دو ماه فرصت دارند در تاریخ دلخواه خود برای صرف ناهار و یا شام به رستوران بروند. هر ووچر به یک نفر تعلق می گیرد که می تواند از منوی غذایی یک وعده غذایی اصلی به همراه نوشیدنی، سوپ و یا یک وعده غذای محلی انتخاب کند. رزرو میز و همه هماهنگی ها توسط گل بازار انجام می شود. در صورت تمایل سرویس رفت و برگشت را نیز می توانید به سفارش خود اضافه کنید. منوی غذای این رستوران را می توانید در پایین صفحه مشاهده کنید.
نشانی : رشت، بلوار امام، جنب هتل پردیس

شرایط و ضوابط
هر ووچر برای یک نفر می باشد، برای بیشتر از یک نفر به تعداد نفرات این محصول را به سبد خرید خود اضافه نمایید.


ووچرهای این رستوران در تاریخ درخواستی شما برای عزیزان شما ارسال می شوند. این ووچرها دارای تاریخ انقضای 2 ماهه که عزیزان شما بعد از دریافت، باید تا آن تاریخ از ووچر استفاده کنند. 
عزیزان شما پس در دریافت ووچرها حداقل از 2 روز کاری قبل برای رزرو میز در رستوران حتما باید با شرکت تماس گرفته و اقدام به رزرو رستوران برای تاریخ مورد نظر نمایند. تلفن های تماس برای رزرو میز بر روی ووچرها مندرج می باشد. بدیهی است در صورت فول بودن و یا بسته بودن رستوران در آن تاریخ و یا اعیاد و مناسبت های خاص که رستوران از پذیرش عموم مردم معذور است باید تاریخ دیگری برای رزرو انتخاب شود.  در صورت انتخاب سرویس رفت و برگشت، عزیزان شما پس از رزرو رستوران می توانند برای رزرو سرویس رفت و برگشت حداقل از 2 روز کاری قبل با شرکت تماس بگیرند. شماره تماس برای رزرو روی ووچرها مندرج شده است. سرویس رفت و برگشت فقط شامل یک خودرو و فقط از یک مبدا می باشد. برای سفارش یک خودرو اضافی اینجا را کلیک کنید

این ووچرها پس از صدور قابل استرداد و یا تمدید نیستند.

منو غذایی
چلوکباب مخصوص
چلو کوبیده زعفرانی
چلو شیشلیک
چلو کباب ترش
چلوجوجه کباب مخصوص با استخوان
زرشک پلو با نصف مرغ زعفرانی
سوپ جو مخصوص
چلو ماهی سفید
چلو ماهی کولی
باقالی قاتوق
میرزاقاسمی
ترشیجات ، ماست ، زیتون پرورده و نوشیدنی

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:رستوران محرم رشت
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط