خرید اینترنتی آلسترومریای پاییز | گل بازار

آلسترومریای پاییز

آلسترومریای پاییز

$‎25.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

اگر در کوچه باغ های پاییز قدم زده باشید آنچه می بینید ترکیبی از رنگ های گرم زرد، قرمز و نارنجی است. خرید آنلاین جعبه گل آلسترومریای پاییز همچون برگ های خشک و پاییزی است که از روی درختان بر زمین می ریزد. این محصول شامل یک باکس زیبای چوبی و گرد است که گل های زیبا و رنگارنگ آلسترومریا و داوودی درون آن جای می گیرند. گل های آلسترومریا با گلبرگ های ظریف و خالدار به همراه گل های گرد داودی جزء جذایی ناپذیر تزیین باکس های گل است. چینش گل های زرد داودی در کنار گل های نارنجی و زرد آلسترومریا همچون تپه ای جنگلی است که پاییز بر درختان آن چیره شده و برگ های آن را از سبز به این رنگ ها در آورده است. گل آلسترومریا نماد ثروت، خوشبختی، شانس و دوستی، و گل های داودی نماد مثبت بینی، شادی و زندگی طولانی است. شما در واقع با خرید آنلاین جعبه گل آلسترومریای پاییز دنیایی از معنی و احساس را به مخاطب تان تقدیم خواهید کرد. زیبایی، خلاقیت، چیدمان، ترکیب رنگ، انتخاب گل، همه و همه نشان از حرفه ای بودن هنرمندانی دارد که تمام تجربه و ذوق خود را در طراحی یک باکس گل زیبا به کار برده اند. این باکس گل با رنگ های گرم را می توانید در مناسبت هایی مانند سوپرایز تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدار عاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از مسافر، تشکر و قدردانی، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، عذر خواهی از یک دوست و یا حتی مراسم افتتاحیه به عزیزان خود تقدیم کنید.

جزئیات

ارتفاع باکس گل حدود 25 سانتی متر می باشد.
این محصول شامل گل های آلسترومریا و داوودی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج را مرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:آلسترومریای پاییز
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده