باکس رز قرمز و سفید پلکسی

باکس رز قرمز و سفید پلکسی

باکس رز قرمز و سفید پلکسی

امتیاز:
90% of 100
$‎42.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

اگر به دنبال یک هدیه لوکس با گل های رز هستید، سفارش آنلاین باکس رز قرمز و سفید پلکسی یک گزینه و انتخاب شایسته برای شما خواهد بود. همان هدیه ای که می خواهید فردی خاص را با آن سورپرایز کنید. در این محصول از باکس های پلکسی استفاده شده که شفاف بوده و از پلاستیک ساخته شده است. این باکس ها معمولا برای نمایش گل یا هدیه مورد استفاده قرار می گیرد. در این محصول نیز گل های رز سفید در مرکز و گل های قرمز در کناره ها قرار می گیرند؛ خاطر شفاف بودن باکس، حتی می توان ساقه های سبز گل ها را نیز از داخل آن مشاهده کرد. ترکیب سفید و قرمز از بهترین ترکیب های رنگی است. در این باکس نیز از همین ترکیب رنگ برای آرایش و چیدمان گل ها استفاده شده است. گل رز قرمز نماد عشق و محبت است و گل رز سفید نماد پاکی و معصومیت است. در واقع شما با دادن این باکس لاکچری به مخاطب تان، عشق پاک و خالصانه خود را به او نشان می دهید. گل آراهای حرفه ای گلفروشی آنلاین گل بازار توانسته اند با طراحی یک باکس لوکس و زیبا توانایی خود را در خلق محصولات زیبا به معرض نمایش بگذارند. شما می توانید عزیزان تان را با این باکس در مناسبت هایی مانند مراسم خواستگاری تبریک نامزدی، سالگرد ازدواج، اولین دیدار عاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از مسافر، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، عذر خواهی و دلجویی و مراسم افتتاحیه، غافلگیر کنید.

جزئیات

ارتفاع باکس گل حدود 20 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل گل های رز هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، گل ها را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها بهتر است باکس پلکسی را درون ظرف پر از آب قرار دهید یا گل ها را خارج کرده و درون گلدان آب بگذارید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل ها در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:باکس رز قرمز و سفید پلکسی
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط