خرید دسته گل زرد پیشنهاد گلفروش

دسته گل زرد پیشنهاد گلفروش

دسته گل زرد پیشنهاد گلفروش

این دسته گل به سلیقه گلفروش با گل ها ی زرد آماده می شود.

$‎23.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

انتخاب رنگ شاد یکی از آداب هدیه دادن گل در مناسبت ها است، برای همین سفارش آنلاین دسته گل زرد پیشنهاد گلفروش، آیتمی جذاب و خوشرنگ است که هر مخاطبی را سر ذوق می آورد. این دسته گل از گل های موجود در گلخانه گل بازار مانند داودی، میخک، آلسترومریا و دیگر گل های تازه به رنگ زرد آماده و ارسال می شود. شما با اتکا به توانمندی یک تیم حرفه ای گل آرایی صاحب گل هایی زیبا خواهید شد که به گونه ای هنرمندانه به صورت یک دسته گل در آمده اند. شما با سفارش آنلاین دسته گل زرد پیشنهاد گل فروش هر آنچه از زیبایی و جذابیت برای یک دسته گل وجود دارد را به عزیزان تان پیشکش خواهید کرد. رنگ زرد نماد خوش بینی، شادی، شور و شوق، سرگرمی، خیرخواهی، اعتماد به نفس، اصالت، خلاقیت، خرد و منطق است. این رنگ توانایی های ذهنی را تحریک می کند و به عنوان نماد عقل و خرد شناخته می شود. پس در واقع گل های زرد نماد شادی و خوشحالی است؛ در نتیجه دسته گلی با رنگ زرد شادی عزیزان شما را در مناسبت های مختلف دوچندان خواهد کرد. شما می توانید با اعتماد به تیم گل آرایی گل بازار دسته گلی زرد، در مناسبت هایی مانند تبریک نامزدی و عروسی، اولین دیدار عاشقانه، مراسم استقبال، جشن به دنیا آمدن نوزاد، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از عزیزان، سالگرد ازدواج و دوستی، افتتاحیه فروشگاه و یا نمایشگاه تشکر و یا عذر خواهی از یک دوست همچنین در مراسم خواستگاری از دختر مورد علاقه تان، برای عزیزان خود هدیه می برید.

جزئیات

ارتفاع این دسته گل حدود 35 سانتی متر می باشد.
این دسته گل بسته به موجودی روز و همچنین سلیقه گل آرا ها برای مناسبت شما تزئیین می شود.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی و کاغذ ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر دسته گل را داخل گلدان قرار دهید بطوری که بیشتر طول ساقه در آب قرار گیرد. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را با زاویه 45 درجه ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل ها در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:دسته گل زرد پیشنهاد گلفروش
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده