خرید دسته گل سفید پیشنهاد گلفروش

دسته گل سفید پیشنهاد گلفروش

دسته گل سفید پیشنهاد گلفروش

این دسته گل به سلیقه گلفروش با گل ها ی سفید آماده می شود.

$‎23.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

اگر در نظر دارید برای عزیزی که به رنگ سفید علاقه دارد گلی ارسال کنید، سفارش آنلاین دسته گل سفید پیشنهاد گل فروش او را سر ذوق خواهد آورد. چون این دسته گل با سلیقه تمام توسط تیم گل آرایی گل بازار به زیباترین شکل با گل هایی موجود در گلخانه مجهز گل بازار از قبیل داودی، میخک، آلسترومریا و... آراسته شده است. در واقع شما با اعتماد به متخصصین گل آرایی ما هر آنچه از زیبایی برای یک دسته گل نیاز است را مشاهده خواهید کرد. رنگ سفید از جمله رنگ های خنثی بوده که برای توصیف پاکی و کمال به کار می رود. در واقع سفید نماد کمال، خلوص، بی گناهی، پاکیزگی، برابری، سادگی، خودکفایی و شروع جدید است. پس اگر می خواهید رابطه ای جدید را با فرد دلخواه خود شروع کنید بد نیست برای اولین دیدار خود این دسته گل سپید را برای او هدیه ببرید. به علاوه می توانید در مناسبت های دیگر مانند سورپرایز تولد، اولین دیدار عاشقانه، به دنیا آمدن نوزاد، مراسم استقبال، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از عزیزان، سالگرد ازدواج و دوستی، افتتاحیه فروشگاه و یا نمایشگاه، تشکر و یا عذر خواهی از یک دوست، در مراسم خواستگاری از دختر مورد علاقه تان همچنین برای عرض تسلیت در مراسم ترحیم این دسته گل را به عزیزان خود تقدیم کنید.

جزئیات

ارتفاع این دسته گل حدود 35 سانتی متر می باشد.
این دسته گل بسته به موجودی روز و همچنین سلیقه گل آرا ها برای مناسبت شما تزئیین می شود.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی و کاغذ ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر دسته گل را داخل گلدان قرار دهید بطوری که بیشتر طول ساقه در آب قرار گیرد. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را با زاویه 45 درجه ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل ها در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:دسته گل سفید پیشنهاد گلفروش
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط