خرید دسته گل سفید پیشنهاد گلفروش

دسته گل سفید پیشنهاد گلفروش

دسته گل سفید پیشنهاد گلفروش

امتیاز:
90% of 100

این دسته گل به سلیقه گلفروش با گل ها ی سفید آماده می شود.

$‎16.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

اگر در نظر دارید برای عزیزی که به رنگ سفید علاقه دارد گلی ارسال کنید، سفارش آنلاین دسته گل سفید پیشنهاد گل فروش او را سر ذوق خواهد آورد. چون این دسته گل با سلیقه تمام توسط تیم گل آرایی گل بازار به زیباترین شکل با گل هایی موجود در گلخانه مجهز گل بازار از قبیل داودی، میخک، آلسترومریا و... آراسته شده است. در واقع شما با اعتماد به متخصصین گل آرایی ما هر آنچه از زیبایی برای یک دسته گل نیاز است را مشاهده خواهید کرد. رنگ سفید از جمله رنگ های خنثی بوده که برای توصیف پاکی و کمال به کار می رود. در واقع سفید نماد کمال، خلوص، بی گناهی، پاکیزگی، برابری، سادگی، خودکفایی و شروع جدید است. پس اگر می خواهید رابطه ای جدید را با فرد دلخواه خود شروع کنید بد نیست برای اولین دیدار خود این دسته گل سپید را برای او هدیه ببرید. به علاوه می توانید در مناسبت های دیگر مانند سورپرایز تولد، اولین دیدار عاشقانه، به دنیا آمدن نوزاد، مراسم استقبال، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از عزیزان، سالگرد ازدواج و دوستی، افتتاحیه فروشگاه و یا نمایشگاه، تشکر و یا عذر خواهی از یک دوست، در مراسم خواستگاری از دختر مورد علاقه تان همچنین برای عرض تسلیت در مراسم ترحیم این دسته گل را به عزیزان خود تقدیم کنید.

جزئیات

ارتفاع این دسته گل حدود 35 سانتی متر می باشد.
این دسته گل بسته به موجودی روز و همچنین سلیقه گل آرا ها برای مناسبت شما تزئیین می شود.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی و کاغذ ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر دسته گل را داخل گلدان قرار دهید بطوری که بیشتر طول ساقه در آب قرار گیرد. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را با زاویه 45 درجه ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل ها در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:دسته گل سفید پیشنهاد گلفروش
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
هزینه ارسال گل و هدیه چقدره؟
هزینه ارسال گل و یا هر هدیه شما، با توجه به مقصد و محل گیرنده متفاوت خواهد بود. شما در مرحله آخر بعد از وارد کردن کشور، شهر و آدرس گیرنده می توانید هزینه ارسال را مشاهده نمایید. گل بازار همواره در نظر دارد یک هزینه ارسال منصفانه برای ارسال گل ها و هدایای شما در نظر بگیرد.
می تونم همراه گل و هدیه ام متن یا پیام ارسال کنم؟
بله، شما می توانید در صفحه تسویه و به صورت کاملا رایگان، یک متن پیام برای گیرنده خود درج کنید. این متن به صورت چاپی و یا دست نویس در برخی شهرها، همراه گل و یا هدیه شما ارسال می گردد.
آیا امکان ارسال گل به صورت ناشناس وجود داره؟
بله، در قسمت پیام فیلدی به نام "از طرف" وجود دارد که شما می توانید آن را خالی بگذارید تا نامی از شما برای گیرنده ارسال نشود.
اگر الان گل سفارش بدم دقیقا کی میرسه؟
سفارش شما طبق بازه زمانی و تاریخ انتخاب شده شما تحویل می گردد. به علاوه برای اکثر محصولات امکان "ارسال برای همین امروز" وجود دارد. هم چنین شما می توانید با انتخاب گزینه ارسال فوری در صفحه تسویه، گل خود را در بازه زمانی کوتاه تری دریافت نمایید.
آیا گل ها شبیه به عکس سایت و با کیفیت ارسال میشه؟
گل آرایی یک هنر و کار دست است، لذا ممکن است هنگام طراحی مجدد هر محصول اختلافاتی با محصول اولیه وجود داشته باشد. اما گل بازار این اطمینان را به شما می دهد که گل هایی زیبا و با کیفیت عالی و همچنین با بیشترین شباهت به عکس سایت، برای عزیزان شما ارسال می‌شود.
قبل از ارسال گل می تونم عکس محصول رو ببینم؟
خیر، با توجه به حجم بالای سفارشات امکان ارسال عکس محصول قبل از ارسال وجود ندارد. اما گل بازار این اطمینان را به شما می دهد که گل ها مطابق با عکس محصول در سایت و با بیشترین شباهت ارسال خواهد شد. به علاوه شما می توانید گزینه "عکس از لحظه تحویل" در صفحه تسویه را انتخاب نمایید تا تصویر لحظه تحویل هدیه شما به عزیزان تان ثبت و برای شما ارسال گردد.
حساب ریالی ندارم امکان پرداخت از خارج از کشور به صورت ارزی وجود داره؟
بله، شما می توانید از طریق درگاه های امن PayPal و یا کردیت کارت، از خارج از کشور به ایران گل و هدیه ارسال کنید.
محصولات مرتبط