خرید دسته گل صورتی پیشنهاد گلفروش

دسته گل صورتی پیشنهاد گلفروش

دسته گل صورتی پیشنهاد گلفروش

این دسته گل به سلیقه گلفروش با گل ها ی صورتی آماده می شود.

$‎16.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

سفارش آنلاین دسته گل صورتی پیشنهاد گلفروش، بهترین هدیه برای کسانی است که عاشق رنگ صورتی هستند. شما با اعتماد به تیم گل آرایی گل بازار صاحب دسته گلی زیبا و جذاب مملو از گل های صورتی خواهید شد. خرید آنلاین دسته گل صورتی پیشنهاد گلفروش دسته گلی متفاوت و خوشرنگ است که با گل هایی مانند آلسترومریا، داودی، میخک و یا دیگر گل های صورتی رنگ موجود در گلخانه گل بازار تزیین و آماده می شود. رنگ صورتی نماد عشق بی قید و شرط، محبت و مهربانی، بخشش، امید، آرامش، مراقبت و انرژی زنانه است. در نتیجه یکی از بهترین هدیه ها برای ابراز عشق و علاقه به خانم ها است. اگر با بانویی قرار ملاقات دارید میتوانید این دسته گل صورتی را به عنوان هدیه برای او در نظر بگیرید چرا که او را سر شوق آورده و به عشق و علاقه بی قید و شرط شما ایمان می آورد. شما با اعتماد به تیم گل آرایی گل بازار صاحب دسته گلی زیبا جذاب و فریبنده خواهید شد. این دسته گل پر گل را می توانید در مناسبت هایی مانند تبریک نامزدی و عروسی، اولین دیدار عاشقانه، سورپرایز جشن تولد، مراسم استقبال، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از عزیزان، سالگرد ازدواج و دوستی، جشن به دنیا آمدن نوزاد، افتتاحیه فروشگاه و یا نمایشگاه، تشکر و یا عذر خواهی از یک دوست همچنین در مراسم خواستگاری از همسر آینده خود برای عزیزان تان به عنوان پیشکش هدیه ببرید.

جزئیات

ارتفاع این دسته گل حدود 35 سانتی متر می باشد.
این دسته گل بسته به موجودی روز و همچنین سلیقه گل آرا ها برای مناسبت شما تزئیین می شود.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی و کاغذ ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر دسته گل را داخل گلدان قرار دهید بطوری که بیشتر طول ساقه در آب قرار گیرد. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را با زاویه 45 درجه ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل ها در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:دسته گل صورتی پیشنهاد گلفروش
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط