خرید اینترنتی دسته گل ویشکا | گل بازار

دسته گل ویشکا

دسته گل ویشکا

$‎24.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

اگر به دنبال یک دسته گلی با دیزاین ساده هستید، سفارش آنلاین دسته گل ویشکا با چیدمانی وحشی از گل ها نظر شما را جلب خواهد کرد. این دسته گل شامل گل های زیبای رز هلندی، آلسترومریا و گل های رنگارنگ داوودی است. تلفیق رنگ های اعجاب انگیز گل های آلسترومریا در کنار گل های داوودی و رز باعث شکل گرفتن دسته گل رویایی و دلربا شده که براحتی هر کسی را به خود مجذوب می کند. خرید آنلاین دسته گل ویشکا با رنگ های زرد و قرمز همچون شعله های آتشی است که قلب ها را گرم می کند. ترکیب گل های رز در کنار آلسترومریاهایی با گلبرگ های خالدار و همچنین داودی های گرد یک ترکیب وحشی از گل ها را به وجود آورده است که در دستان هرکسی قرار بگیرد حس می کند از یک دشت پر از گل های وحشی آن ها را چیده اید. گل های رز قرمز نماد عشق و شیفتگی، گل های آلسترومریا زرد و نارنجی نماد ثروت، خوشبختی، شانس و دوستی و گل های داودی نماد وفاداری است. وجود همه این گل ها درون دسته گل ویشکا، آن را تبدیل به یک دسته گل نمادین برای ابراز احساس های مختلف کرده است. شما با اعتماد به گل آراهای حرفه ای گلفروشی آنلاین گل بازار یک دسته گل بسیار زیبا و جذاب را برای ایجاد حس عشق و احترام در مخاطب تان دریافت خواهید کرد. جشن تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدار عاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، تشکر و قدردانی، استقبال از مسافر، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، عذر خواهی و دلجویی از جمله مناسبت هایی هستند که می توانید این دسته گل را به عنوان هدیه برای عزیزان خود ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع حدودی دسته گل 30 سانتی متر می باشد.
این دسته گل شامل گل های رز، آلسترومریا و گل های داوودی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی و کاغذ ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر دسته گل را داخل گلدان قرار دهید بطوری که بیشتر طول ساقه در آب قرار گیرد. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را با زاویه 45 درجه ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل ها در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:دسته گل ویشکا
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط