خرید پکیج مادرانه | گل بازار

پکیج مادرانه

در حال بار گذاری...

پکیج مادرانه

$‎50.45
موجودی: ناموجود
امکان تحویل برای فردا

اگر قصد دارید برای روز مادر گل و هدیه ارسال کنید، خرید آنلاین پکیج مادرانه برای شما بهترین گزینه است زیرا با داشتن شکلات و گل و هم با انتخاب یک هدیه مناسب از سایت گل بازار برای مادرتان، می توانید یک هدیه کامل را ارسال کنید. این پک فاقد هدیه است تا شما بتوانید متناسب با سلیقه گیرنده یک هدیه درخور و مناسب تدارک ببینید. شما با سفارش آنلاین پکیج مادرانه یک باکس قلبی با گل های میخک و داودی و همچنین یک شکلات بزرگ مرسی دریافت می کنید تا با ترکیب آن با یک هدیه مثل ادکلن و یا طلا آن را به همسر و یا نامزدتان در سالگرد ازدواج و یا آشنایی پیشکش کرده باشید. به علاوه در مناسبت هایی مثل روز دختر، روز زن و ولنتاین به عنوان تشکر و قدردانی برای هر بانویی که عاشقانه دوست دارید، با ارسال این پک قلبی پر از هدیه، یک سورپرایز جانانه برای او رقم بزنید. علاوه بر همه این ها ترکیب پکیج گل، هدیه و شکلات می تواند یک هدیه و پیشکش بی نظیر در جشن ها و شادی هایی مثل جشن تولد، اولین دیدار عاشقانه، به دنیا آمدن نوزاد و قدم نو رسیده، جشن فارغ التحصیلی و... برای غافلگیر کردن عزیزان تان باشد.

جزئیات

ارتفاع باکس حدود 20 سانتی متر می باشد.
این محصول شامل گل های میخک و داودی و همچنین شکلات مرسی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج گل ها را بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج را مرطوب کنید.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:پکیج مادرانه
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
No Questions
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده