سفارش تنگ رز قرمز ۳ تایی | گل بازار

تنگ رز قرمز ۳ تایی

تنگ رز قرمز ۳ تایی

امتیاز:
100% of 100
قیمت عادی $‎12.95 قیمت ویژه $‎9.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

خرید گل رز قرمز همواره یکی از بهترین راه ها برای گفتن دوستت دارم است. خرید آنلاین تنگ رز قرمز 3 تایی یک محصول زیبا با گل های رز است که برای همین منظور طراحی شده است. گاهی می توان به جای گفتن این دو کلمه با تقدیم گل، حرف دل را بیان کرد. سفارش آنلاین تنگ رز 3 تایی با گل های رز قرمز هلندی درون یک تنگ شیشه ای پوشیده از برگ های سبز به گونه ای طراحی شده تا زبان قلب و روح شما برای معشوق تان باشد. گاهی می توان بی دلیل به کسی خاطر نشان کرد که چقدر وجودش در زندگی برای ما مهم است. کسانی که دوستشان دارید با دریافت گل از سوی شما بسیار خوشحال می شوند و به عشقی که میان شماست افتخار می کنند. 3 شاخه گل رز قرمز با چیدمانی عمودی درون یک تنگ استوانه ای که کف آن با برگ های سبز پوشیده شده، قرار است سفیر شادی و عشق شما برای کسانی باشد که عاشقانه دوست شان دارید. زیبایی و توانایی انتقال احساسی که گل رز قرمز دارد هنوز در هیچ گل دیگری یافت نشده است. زیرا که گل های رز نماد ابراز عشق و علاقه و احساسات عمیق قلبی هستند. زیبایی چشمگیر این تنگ در عین سادگی، حکایت از مهارت گل آراهای حرفه ای گل بازار در خلق محصولات ساده ولی جذاب دارد. ولنتاین، سوپرایز تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدار عاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از مسافر، جشن فارغ التحصیلی، عذرخواهی و یا تشکر از جمله مناسبت هایی هستند که می توانید در آن عزیزان تان را با این گل خوشحال کنید.

جزئیات

ارتفاع حدودی این گلدان گل 30 سانتی متر می باشد.
این گلدان گل شامل گل های رز هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

برای ماندگاری بیشتر گل ها از اسفنج های مخصوص گل در این تنگ ها استفاده شده که باعث می شود گل ها شادابی و تازگی خود را حفظ کنند. در صورت نیاز شما می توانید با دست زدن به اسفنج داخل تنگ از خیس بودن اسفنج و آبرسانی به گل ها مطمئن شوید. گلدان گل را در جای نسبتاً خنک نگهداری کنید و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار ندهید.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:تنگ رز قرمز ۳ تایی
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط