درخشش کریسمس ارسال به کانادا

درخشش کریسمس (کانادا)

درخشش کریسمس (کانادا)

دسته گل جشن کریسمس شامل رزهای قرمز و گل های میخک، به همراه شمع قرمز ویژه تبریک کریسمس برای عزیزان شما در کانادا آماده شده است.

$‎79.74
موجودی: ناموجود

شرایط و ضوابط
همواره سعی می شود سفارش شما مانند عکس تحویل داده شود ولی گاهی ممکن است تزیین و نوع گلها با توجه به فصول مختلف و سلیقه گلفروش با عکس متفاوت باشد.
در صورت عدم حضور گیرنده در آدرس مورد نظر، سفارش شما در پشت درب منزل گذاشته، به نگهبان و یا همسایه تحویل داده می شود.
امکان تحویل در روز یکشنبه وجود ندارد. سفارش شما در بازه زمانی ۱۲ الی ۱۹ تحویل داده می شود. در صورتی که آدرس گیرنده اداری باشد، در بازه زمان اداری ارسال می شود.

ضمانت تازگی گل ها

گل بازار گسترده ترین و مطمئن ترین گل فروشی آنلاین در سراسر ایران، کیفیت و تازگی گل های انتخابی شما را ضمانت می کند. هر سفارش گل بعد از کنترل کیفیت توسط تیم کارشناسان گل بازار برای عزیزان شما ارسال می شود.

زبان گل ها

گاهی سخت است با جملات حرف خود را بیان کنیم؛ متخصصین گل آرایی ما در گل فروشی آنلاین گل بازار بهترین پیام رسان شما در سالگرد ازدواج، روز تولد، روز پدر و مادر، تبریک شب یلدا، روز ولنتاین، عید نوروز، روز دختر، روز پزشک و یا همدرد شما در مراسم ترحیم می باشد. با خرید گل و سفارش آنلاین گل بی بهانه عشق را به اطرافیان خود هدیه دهید.

ارسال فوری گل در سراسر ایران

فروشگاه اینترنتی گل بازار این افتخار را دارد که سفارش آنلاین گل و هدایای شما را با بالاترین کیفیت و سرعت در سراسر ایران و جهان درب منزل عزیزانتان تحویل دهد. عشق، زیبایی و طراوت را با ارسال گل و هدیه توسط معتبرترین گل فروشی آنلاین ایران، گل بازار تجربه کنید.

گل هدیه ای به یاد ماندنی

با خرید اینترنتی گل و سفارش آنلاین جعبه گل، سبد گل، گلدان گل، تاج گل و یا یک هدیه و ارسال آن توسط گل فروشی آنلاین گل بازار در سراسر ایران و جهان برای آنان که دوستشان دارید، لحظات ماندگار خلق کنید.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:درخشش کریسمس (کانادا)
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
No Questions
محصولات مرتبط