دسته گل رز سفید

دسته گل رز سفید

دسته گل رز سفید

امتیاز:
100% of 100
$‎12.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

اگر قصد خرید دسته گلی ساده ولی زیبا را دارید، پیشنهاد ما به شما خرید آنلاین دسته گل رز سفید است. رز های سفید هلندی با داشتن برگ های مخملی و جذاب، فضای خانه و یا محل کارعزیزان شما را زیبا و دلنشین می کند. چنان چه در جستجوی هدیه ای مناسب و درخور برای عزیزان تان هستید، می توانید با سفارش آنلاین دسته گل رز سفید، تداعی کننده شادی و زیبایی در ذهن مخاطب خود باشید. یک دسته گل با رز هایی سفید مخملی که به صورت گرد چیده شده و با برگ های سبز احاطه می شوند، می تواند قلب عزیزان تان را لبریز از عشق و محبت شما کند. رنگ سفید همواره نماد پاکی، صداقت و خلوص نیت بوده برای همین این دسته گل سفید به راحتی می تواند بیانگر احساسات پاک و صادقانه شما به معشوق تان باشد. تیم گل آرایی گل بازار با مهارت تمام توانسته به منظور شاد کردن عزیزان تان یک دسته گل زیبا و سپید طراحی کند تا شما بتوانید در مراسمات و مناسبت های خاص با تقدیم کردن این گل باعث فراهم آوردن لحظاتی خوش برای آنان شوید. این گل مناسب برای تبریک تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدارعاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از یک دوست، جشن فارغ التحصیلی، عذر خواهی از یک دوست، همچنین برای تسلیت به دوستان و آشنایان به خاطر عزیز از دست رفته است.

جزئیات

ارتفاع حدودی این دسته گل زیبا 40 سانتی متر می باشد.
این دسته گل شامل گل های رز هلندی سفید است.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های مختلف گل بازار، برای ارسال گل های تازه و با کیفیت در تاریخ مورد نظر شما، تزیین و رنگ گل ها و گلدان ها و باکس ها ممکن است کمی با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر دسته گل را داخل گلدان قرار دهید بطوری که بیشتر طول ساقه در آب قرار گیرد. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را با زاویه 45 درجه ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل ها در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:دسته گل رز سفید
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده