دسته گل رز قرمز آئین

دسته گل رز قرمز آئین

دسته گل رز قرمز آئین

$‎19.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

سفارش آنلاین دسته گل رز قرمز آئین، یک هدیه لاکچری و زیبا با رز های آتشین و مخملی هلندی مناسب ترین هدیه برای پیشکش کردن در روز ولنتاین و یا روز عشق به معشوق تان است. خرید آنلاین دسته گل رز قرمز آئین با رزهای معروف و محبوب هلندی همراه با برگ آرایی بسیار شیک، پیچیده شده در برگ های کاغذی رنگی همان دسته گلی است که همسرتان را در سالگرد ازدواج سورپرایز خواهد کرد؛ چرا که گل های سرخ و زیبای آن بیانگر عشق و علاقه شما به او است و نشان می دهد با گذشت زمان ذره ای از عشق و علاقه شما به او کاسته نشده است. به علاوه در اولین قرار ملاقات تان با کسی که او را عاشقانه دوست دارید، تقدیم یک دسته گل به همراه هدیه کوچکی که برای او تهیه کرده اید او را در همان دیدار اول بسیار هیجان زده خواهد کرد و عشق و علاقه شما را در قلبش تثبیت می کند. شما می توانید این دسته گل را برای پدر، مادر، همسر، نامزد، معشوق و هرکس که دوستش دارید چه در مناسبت خاصی و حتی بدون مناسبت از هر نقطه از جهان که هستید برای آن ها در ایران بفرستید. این گل با رز های قرمز مناسب ترین هدیه برای سورپرایز تولد، سالگرد ازدواج، خواستگاری، تبریک به دنیا آمدن نوزاد، جشن فارغ التحصیلی،عذرخواهی و حتی برای تشکر و قدردانی از یک دوست است.

جزئیات
ارتفاع حدودی دسته گل 35 سانتی متر می باشد.
این دسته گل شامل گل های رز هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی و کاغذ ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری
جهت ماندگاری بیشتر دسته گل را داخل گلدان قرار دهید بطوریکه بیشتر طول ساقه در آب قرار گیرد. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

نحوه ارسال
گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:دسته گل رز قرمز آئین
محصولات مرتبط