سفارش اینترنتی دسته گل رز قرمز100 شاخه به ترکیه

دسته گل رز قرمز 100 شاخه (ترکیه)

در حال بار گذاری...

دسته گل رز قرمز 100 شاخه (ترکیه)

$‎129.95
موجودی: موجود
گیفت‌دوستت‌دارم
$‎0.95
قلب ناز
$‎2.95
عروسک
$‎3.95
استیکر قلب
$‎0.95
کارت‌دوستت‌دارم
$‎0.95
اطلاعات بیشتر
زمان آماده سازی: دو روز کاری

برای ارسال گل به ترکیه یا خرید گل در ترکیه نیازی نیست که حتماً مناسبتی در کار باشد، گاه می‌توان بدون هیچ بهانه‌ی رسمی و فقط برای ابراز عشق و علاقه گل هدیه داد. اگر در ایران زندگی می‌کنید می‌توانید با سفارش دسته گل رز قرمز از طریق فروشگاه اینترنتی گل بازار عزیزتان در کشور ترکیه را سورپرایز کنید. سفارش گل در ترکیه هر زمان که انجام شود، ارسال گل به ترکیه یک روزی کاری بعد عملی خواهد شد.

دسته گل رز قرمز، هدیه‌ای عالی برای ابراز احساسات عاشقانه
با سفارش گل در ترکیه یا خرید گل در ترکیه آن هم دسته گل رز قرمز می‌توانید به‌یک‌باره و بدون آن که از پیش خبر دهید، کسی که دوستش دارید را در ترکیه سورپرایز کنید. وقتی کسی را دوست داریم، می‌باید برای ابراز عشق‌مان از واسطه‌ها کمک بگیریم و بدون‌شک رز قرمز – آن هم به‌صورت دسته گل – می‌تواند انتخابی بسیار مناسب و سازگار با این هدف باشد. رز قرمز از قرن‌ها پیش نمادی برای عشق بوده و همواره هدیه‌ای مناسب برای آنانی بوده که به‌دنبال ابراز احساسات عاشقانه‌شان از طریق یک واسطه بوده‌اند. بدون‌شک اگر عزیزتان در ترکیه به‌یک‌باره درب خانه را باز کند و با گل‌فروشی که یک دسته گل رز قرمز در دست دارد روبه‌رو شود و بعد بفهمد که گل‌ها از طرف ایران برای او ارسال شده‌اند بسیار خوشحال خواهد شد. برای اطمینان شما این خبر خوب را داریم که بعد از ثبت سفارش، 1 الی 3 روز کاری طول خواهد کشید که گل‌ها درب منزل قابل‌‌دریافت باشند. ازآن‌جا که دسته گل در ترکیه آماده و ارسال می‌شود، به‌صورت تازه و باطراوت به گیرنده تحویل داده خواهد شد. در ضمن خبر خوب دیگر این است که می‌توانید به هنگام ثبت سفارش گل در ترکیه یا خرید گل در ترکیه هدیه‌هایی دیگری از جمله قلب عاشقانه، بادکنک، شکلات و کارت‌پستال را نیز سفارش دهید تا به‌همراه ارسال گل به ترکیه آن‌ها نیز ارسال شوند. نکته‌ی دیگر آن ‌که خود شما می‌توانید تعداد شاخه‌های گل را در دسته گل رز قرمز تعیین کنید. همچنین ازآن‌جا که گل‌ها توسط نمایندگی گل فروشی آنلاین گل بازار در ترکیه آماده می‌شوند، ممکن است مقدار کمی با دسته گلی که در تصویر می‌بینید متفاوت باشند، اما قطعاً هم‌ارزش خواهند بود.

شرایط و ضوابط:
تزئین گل های ارسالی و نوع گل های تزئینی ممکن است با توجه به گل‌فروشی‌های مختلف در ترکیه با عکس کمی متفاوت باشد، گلهای جایگزین مشابه و هم ارزش گل های عکس خواهند بود. سفارش گل و یا هدیه شما توسط گل‌فروش ارسال می شود. در صورت عدم حضور گیرنده در محل، سفارش شما در مکانی امن پشت درب منزل گذاشته می شود و یا به نگهبان یا همسایه تحویل داده می شود.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:دسته گل رز قرمز 100 شاخه (ترکیه)
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
No Questions
محصولات مرتبط