دسته گل رز مینیاتوری و عروس

دسته گل رز مینیاتوری و عروس

دسته گل رز مینیاتوری و عروس

$‎49.95
Availability: In stock
امکان تحویل همین امروز

خرید آنلاین دسته گل رز مینیاتوری و عروس، با انبوهی از گل های رنگی و کوچک رز همچنین گل های سفید عروس مناسب ترین هدیه برای نشان دادن عشق خالص شما به معشوق تان است. سفارش آنلاین دسته گل رز مینیاتوری و عروس با ترکیب رنگ قرمز و سفید ایجاد یک هارمونی جذاب و زیبا کرده است که هر مخاطبی را مجذوب خود کرده و دل او را به دست می آورد. گل های رز چینی که عمدتا با نام گل رز مینیاتوری شناخته شده می شود، گل های رز کوچک و زیبایی هستند که در صنعت گل آرایی بسیار کاربرد دارد و تقریبا در همه سال یافت می شود. همچنین گل عروس یا ژیپسوفیلا که با تعداد زیاد گل های کوچک خود همواره زینت بخش دست های گل بوده است. اگر تولد همسر یا محبوب تان را در پیش دارید دسته گلی با گل های قرمز و سفید که در کاغذهای رنگی جذاب پیچیده شده بهترین هدیه برای ابراز عشق و علاقه شما به اوست. همچنین اگر برای اولین بار می خواهید به دیدار مخاطب خاص تان بروید می توانید با این دسته گل در همان قرار اول او را تحت تاثیر قرار دهید. این دسته گل ساده مناسب برای مراسم هایی چون تشکر از پدر، مادر، دوست، معلم و برای تبریک به مناسبت ازدواج و نامزدی، سالگرد ازدواج و یا سورپرایز کردن عزیزان تان از راه دور است.

 

جزئیات

ارتفاع این دسته گل حدود 30 سانتی متر می باشد.
این دسته گل شامل گل عروس و همچنین رز مینیاتوری می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی و کاغذ ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

 

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر دسته گل را داخل گلدان قرار دهید بطوری که بیشتر طول ساقه در آب قرار گیرد. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را با زاویه 45 درجه ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل ها در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

 

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

Write Your Own Review
You're reviewing:دسته گل رز مینیاتوری و عروس
Related Products