دسته گل رز نباتی نور عشق

دسته گل رز نباتی نور عشق

دسته گل رز نباتی نور عشق

قیمت عادی $‎14.95 قیمت ویژه $‎11.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

یک دیدار ساده و عاشقانه را می توان با یک هدیه کوچک ولی زیبا بسیار گرمتر و جذاب تر کرد. خرید آنلاین دسته گل رز نباتی نوز عشق یک دسته گل بسیار کوچک اما جذاب و شیک است که می تواند در هر دیدار کوتاه بین شما و محبوب تان رد و بدل شود. رز های نباتی همراه با گل های کوچک و سفید رنگ عروس چنان در این دسته گل خوش جلوه کرده است که می تواند تبدیل به یکی از به یادماندنی ترین هدیه ها در خاطر عزیزان تان شود. سه شاخه رز نباتی رنگ که گل های سفید بسیار کوچک در اطراف آن پراکنده شده است به همراه آرایشی زیبا از ساقه های نخل مرداب با یک کاغذ پیچی مدرن، تمام زیبایی است که با سفارش آنلاین دسته گل رز نباتی نور عشق، بدست خواهید آورد! گل های رز سرتاسر نماد عشق، زیبایی و دوست داشتن هستند؛ به صورتی که حتی 3 شاخه از آن می تواند چنان حس عشقی ایجاد کند که تا مدت ها قلب را به تپش وا دارد. طراحی دسته گل های کوچک و شیک از جمله مهارت های خاصی است که گل آراهای حرفه ای گلفروشی آنلاین گل بازار با خلق این دسته گل، آن را به خوبی به نمایش گذاشته اند. شما می توانید در مناسبت هایی مانند ولنتاین، روز زن، روز مادر، روز پدر، سورپرایز جشن تولد، تشکر و قدردانی، اولین دیدار عاشقانه، به دنیا آمدن قدم نورسیده، مراسم استقبال، عذرخواهی و دلجویی، سالگرد ازدواج، عیادت از بیمار، جشن فارغ التحصیلی و... عزیزان تان را با این دسته گل خوشحال کنید.

جزئیات

ارتفاع حدودی دسته گل 20 سانتی متر می باشد.
این دسته گل شامل گل های رز هلندی و گل های عروس می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی و کاغذ ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر دسته گل را داخل گلدان قرار دهید بطوری که بیشتر طول ساقه در آب قرار گیرد. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را با زاویه 45 درجه ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل ها در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:دسته گل رز نباتی نور عشق
محصولات مرتبط