دسته گل رز نباتی نور عشق

دسته گل رز نباتی نور عشق

دسته گل رز نباتی نور عشق

قیمت عادی $‎12.95 قیمت ویژه $‎9.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

خرید آنلاین دسته گل رز نباتی نوز عشق یک هدیه بسیار ارزنده و زیبا و مناسب برای یک دیدار ساده ولی عاشقانه است. این دسته گل کوچک که با گل های زیبای رز هلندی و گل های عروس سفید در کنار یک برگ آرایی زیبا و پیچیده شده در کاغذ های رنگی شیک، زیباترین هدیه کوچکی است که به عزیزان خود تقدیم خواهید کرد. اگر می خواهید برای روز ولنتاین برای معشوق خود در کنار هدیه و شکلاتی که در نظر گرفته اید یک گل کوچک در عین حال زیبا نیز در نظر بگیرید، سفارش آنلاین دسته گل رز نباتی نور عشق بسیار مناسب خواهد بود، زیرا که همچون نوری در چشمان محبوب تان خواهد درخشید و گرمای عشق شما را در قلبش حس خواهد کرد. به علاوه برای سورپرایز کردن همسرتان در روز تولدش و یا برای سالگرد ازدواج تان می توانید با ارسال این دسته گل، سالگرد این روز مبارک و فرخنده را به او یادآور شوید تا بداند که بعد از سال ها هنوز چقدر عاشقانه او را دوست دارید. به علاوه شما این دست گل کوچک را می توانید به تنهایی و یا در کنار دیگر هدایا در مناسبت هایی مثل تبریک جشن تولد، برای عذرخواهی از یک عزیز رنجیده خاطر، تشکر و قدردانی از یک دوست، اولین دیدار عاشقانه، جشن فارغ التحصیلی و ... به عزیزان خود تقدیم کنید.

 

جزئیات

ارتفاع حدودی دسته گل 20 سانتی متر می باشد.
این دسته گل شامل گل های رز هلندی و گل های عروس می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی و کاغذ ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.


شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر دسته گل را داخل گلدان قرار دهید بطوری که بیشتر طول ساقه در آب قرار گیرد. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را با زاویه 45 درجه ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل ها در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

 

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:دسته گل رز نباتی نور عشق
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده