دسته گل رز ونوس ۲

دسته گل رز ونوس ۲

دسته گل رز ونوس ۲

$‎28.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

با خرید آنلاین دسته گل ونوس 2 می توانید عشق، زیبایی و محبت را به دیگران تقدیم کنید. سفارش آنلاین دسته گل ونوس شامل رزهای زیبا، با طراوت و مرغوب هلندی است که با ظاهری زیبا قلب هر کسی را به تسخیر خود در می آورد. زیبایی خیره کننده گل های رز، ماندگاری، صلابت و جذابیتی که دارند همه از دلایلی است که خرید گل رز قرمز برای معشوق را بر هر کسی واجب می کند. نحوه چیدمان گل ها به گونه ای است که با یک آرایشی مثلثی، از بالا به پایین، به تعداد ردیف های رز افزوده می شود تا یک دسته گل پراز گل های رز قرمز با ترکیبی از برگ های سبز استر را به وجود آورد. گل های رز قرمز از دیرباز به عنوان یک گل بسیار زیبا که نماد ابراز عشق و علاقه است توانسته بسیاری از قلب های عاشق را به هم نزدیک کند. تیم گل آرایی گل بازار با دقت و نهایت سلیقه، این گل های رز قرمز زیبا را به صورت دسته گلی اعجاب انگیز طراحی کرده اند. با سفارش آنلاین دسته گل ونوس 2 از گلفروشی آنلاین گل بازار برای عزیزان تان پیام آور احساس عمیق دوست داشتن و مهربانی باشید. ولنتاین، سورپرایز تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدار عاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از یک دوست، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، عذر خواهی و دلجویی همچنین افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه از جمله مناسبت هایی است که می توانید این دسته گل را برای این مناسبت ها در نظر بگیرید.

جزئیات

ارتفاع حدودی دسته گل 40 سانتی متر می باشد.
این دسته گل شامل گل های رز هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی و کاغذ ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر دسته گل را داخل گلدان قرار دهید بطوری که بیشتر طول ساقه در آب قرار گیرد. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را با زاویه 45 درجه ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل ها در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:دسته گل رز ونوس ۲
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط