دعوت به باغ رستوران جزیره در اصفهان

دعوت به باغ رستوران جزیره اصفهان

دعوت به باغ رستوران جزیره اصفهان

$‎19.95
موجودی: موجود
کارت پستال ساده
$‎1.95
کارت پستال Forever
$‎1.95
پکیج بادکنک ۳ تایی
$‎3.95
شکلات ایرانی
$‎3.95
کارت پستال تولد
$‎1.95
بادکنک فانتزی
$‎3.95
گل رز 3 تایی
$‎8.95
باکس گل رز‌ 3 تایی
$‎8.95
ماگ استار باکس
$‎9.95
کارت پستال تبریک
$‎1.95
عکس از گیرنده
$‎5.00
کارت پستال سالگرد ازدواج
$‎1.95
امکان تحویل همین امروز

جهت دعوت به رستوران در اصفهان فروشگاه اینترنتی گل بازار امکان دعوت عزیزانتان به یک ضیافت ویژه در باغ رستوران جزیره، دارای محیطی بسیار دلنشین را برای شما فراهم کرده است. رستوران فوق دارای محوطه باغ و تالار مخصوص پذیرایی میهمانان می باشد. ووچرهای رستوران از جانب شما و توسط سفیر شرکت گل بازار تقدیم عزیزانتان خواهد شد. عزیزان شما پس از دریافت ووچر تا دو ماه می توانند به رستوران جهت صرف غذا برای ناهار و یا شام تشریف ببرند و به انتخاب خود میز غذا را در داخل تالار غذاخوری و یا در محوطه باغ انتخاب نمایند. منوی غذایی در اختیار عزیزانتان قرار می گیرد و می توانند یک وعده غذای اصلی به همراه نوشیدنی انتخاب نمایند و در کنار آن از سالادبار نیز به میزان دلخواه استفاده نمایند. در صورت تمایل سرویس رفت و برگشت را نیز می توانید به سفارش خود اضافه کنید. منوی غذای این رستوران را در پایین صفحه مشاهده نمایید. آدرس: اصفهان، بعد از سه راه آتشگاه.

 

 

شرایط و ضوابط
هر ووچر برای یک نفر می باشد، برای بیشتر از یک نفر به تعداد نفرات این محصول را به سبد خرید خود اضافه نمایید.

ووچرهای این رستوران در تاریخ درخواستی شما برای عزیزان شما ارسال می شوند. این ووچرها دارای تاریخ انقضای 2 ماهه که عزیزان شما بعد از دریافت، باید تا آن تاریخ از ووچر استفاده کنند. 
عزیزان شما پس در دریافت ووچرها حداقل از 2 روز کاری قبل برای رزرو میز در رستوران حتما باید با شرکت تماس گرفته و اقدام به رزرو رستوران برای تاریخ مورد نظر نمایند. تلفن های تماس برای رزرو میز بر روی ووچرها مندرج می باشد. بدیهی است در صورت فول بودن و یا بسته بودن رستوران در آن تاریخ و یا اعیاد و مناسبت های خاص که رستوران از پذیرش عموم مردم معذور است باید تاریخ دیگری برای رزرو انتخاب شود.  در صورت انتخاب سرویس رفت و برگشت، عزیزان شما پس از رزرو رستوران می توانند برای رزرو سرویس رفت و برگشت حداقل از 2 روز کاری قبل با شرکت تماس بگیرند. شماره تماس برای رزرو روی ووچرها مندرج شده است. سرویس رفت و برگشت فقط شامل یک خودرو و فقط از یک مبدا می باشد. برای سفارش یک خودرو اضافی اینجا را کلیک کنید

این ووچرها پس از صدور قابل استرداد و یا تمدید نیستند.

 

منوی غذایی
انواع غذای ایرانی
انواع غذای فرنگی
انواع غذای دریایی
سالاد بار : شامل انواع سالاد و دسر 
انواع نوشیدنی : نوشابه ، دوغ ، دلستر و آب معدنی.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:دعوت به باغ رستوران جزیره اصفهان
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
No Questions
محصولات مرتبط