عضویت یکساله باشگاه انقلاب

عضویت یکساله باشگاه انقلاب

عضویت یکساله باشگاه انقلاب

$‎43.95
موجودی: موجود
کارت پستال ساده
$‎1.95
کارت پستال Forever
$‎1.95
گل رز 3 تایی
$‎7.95
پکیج بادکنک ۳ تایی
$‎3.95
باکس گل رز‌ 3 تایی
$‎8.95
بادکنک فانتزی
$‎3.95
ماگ استار باکس
$‎9.95
کارت پستال تبریک
$‎1.95
شکلات ایرانی
$‎3.95
کارت پستال تولد
$‎1.95
عکس از گیرنده
$‎5.00
کارت پستال سالگرد ازدواج
$‎1.95
امکان تحویل همین امروز

 

کارت عضویت یکساله مجموعه ورزشی انقلاب و جاده تندرستی، هدیه ای مناسب برای عزیزانی هست که به سلامتی و نشاط آنها اهمیت می دهید. آنها می توانند ورزش،تفریح و آرامش را در باشگاه انقلاب تجربه کنند. عضویت یکساله مجموعه انقلاب تنها برای ورود به مجموعه و استفاده از جاده تندرستی برای همه روزها می باشد. ووچرهای عضویت یکساله باشگاه انقلاب در تاریخ درخواستی شما به مخاطبتان تقدیم خواهد شد. برای صدور کارت عضویت، کپی شناسنامه، کپی کارت ملی و تصویر عکس 4*3 فرد مورد نظر ضروری است. عزیزان شما پس از دریافت ووچرها، تصویر کارت ملی و کپی شناسنامه، تصویر عکس پرسنلی اسکن شده و اطلاعاتی دیگر را به آدرس ایمیل [email protected] ارسال نمایند.

 

 

 

 

شرایط و ضوابط
شما می توانید به تعداد نفرات ووچر عضویت باشگاه انقلاب را به سبد خرید خود اضافه کنید.
ووچرهای عضویت یکساله باشگاه انقلاب دارای تاریخ انقضا هستند. مدت اعتبار حدود دو ماه است.

 

 

 

 

خصوصیات مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب و جاده تندرستی
مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب یا باشگاه انقلاب در سال ۱۳۳۷ راه اندازی گردید .این مجموعه با نگاهی به موقعیت جغرافیایی ویژه خود، از هوای پاک شمال تهران برخوردار است . درب جنوبی این مجموعه به اتوبان نیایش ، از سمت شرق در کنار بوستان ملت ، درب غربی آن در خیابان سئول و درب شمالی آن در خیابان نمایشگاه بین‌المللی تهران است. این مجموعه با گستره نزدیک به یک میلیون متر مربع، که بیش از نیمی از آن فضای سبز است و نیمی دیگر فضاهای گوناگون سرپوشیده و روباز ورزشی است، از مهم‌ترین ورزشگاه‌های موجود در ایران و خاورمیانه و در دنیا کم مانند است.

 

 

جاده تندرستی ( health road) پیاده روی یکی از ورزشهایی است که انجام آن بسیار مفید است . یکی از فوایدش این است که کارایی فیزیکی بدن را به گونه ای بالا می برد که قادر است به تمام نسوخ ، اکسیژن کافی برساند . با راهپیمائی ، گردش خون بهتر انجام گرفته و خون کافی به تمام عضلات بدن می رسد . همچنین از پوکی استخوان پیشگیری می نماید . پیاده روی باعث افزایش مقاومت بدن می شود که از این طریق می توان به ناراحتی ها و فشارهای زندگی فایق آمد . پیاده روی منظم با افزایش ضربان قلب باعث عمر طولانی می شود . تحقیقات نشان داده اند که فعالیت جسمی با شدت متوسط مثل پیاده روی منظم به مدت 30 دقیقه برای سلامتی ، به دست آوردن اعتماد به نفس و کاهش خطرات ناگهانی برای تمام افراد لازم است . همچنین محققان گفته اند پیاده روی مناسب به مدت نیم ساعت در روز یا 5 بار در هفته فواید بسیاری دارد و بهترین نوع پیاده روی ، پیاده روی شدید و پیوسته است . پیاده روی متقاطع در سه فاصله ده دقیقه ای به اندازه پیاده روی متصل 30 دقیقه ای در روز فایده دارد . مسافت مطلوب برای پیاده روی در یک هفته 35 تا 45 کیلومتر است . نظر به اهمیت اين ورزش ، مجموعه ورزشي انقلاب با اختصاص دادن بخش بزرگی از فضای خود برای انجام پیاده روی ،در پی رسیدن به اهداف مورد نظر این ورزش می باشد . جاده تندرستی یکی از جاذبه های مجموعه ورزشی انقلاب است که طرفداران بیشماری نیز دارد . از ویژگی های آن حضور ورزشکاران ، کودکان ، زنان و مردان ، سالمندان و حتی بیماران جهت راه پیمائی و دویدن می باشد . جاده تندرستی از ضلع شمالی تا ضلع جنوبی در اطراف زمینهای گلف مجموعه قرار گرفته است .در جاده تندرستی مسابقات مختلف دو به مناسبتهای مختلف ( هفته تربیت بدنی ، مسابقات دهه فجر و ... )نیز برگزار می گردد . مشخصات : طول یک دور کامل : 2590 متر طول قسمت مسطح : 620 متر ( مناسب برای سالمندان و بیماران ) بالاترین ارتفاع نسبت به سطح دریا : 1615 متر پائین ترین ارتفاع نسبت به سطح دریا : 1575 متر اختلاف سطح : 40 متر این شیب در قسمت شرقی جاده قرار دارد و توصیه می شود بیماران و سالمندان از این قسمت استفاده نکنند .

 

 

 

 

 

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:عضویت یکساله باشگاه انقلاب
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
No Questions
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده