رزهای سفید و قرمز عاشق (ترکیه)

رزهای سفید و قرمز عاشق (ترکیه)

رزهای سفید و قرمز عاشق (ترکیه)

$‎19.95
موجودی: موجود
گیفت‌دوستت‌دارم
$‎0.95
قلب ناز
$‎2.95
عروسک
$‎2.95
استیکر قلب
$‎0.95
کارت‌دوستت‌دارم
$‎0.95
اطلاعات بیشتر
زمان آماده سازی: دو روز کاری

ما مفتخر هستیم که توانسته‌ایم شرایط خرید گل در ترکیه یا سفارش گل در ترکیه را برای سریع‌تر کردن فرآیند ارسال گل به ترکیه فراهم آوریم. در چنین شرایطی شما عزیزان این فرصت را در اختیار دارید که در کمترین زمان سفارش گل در ترکیه را انجام دهید تا خیلی سریع فرآیند ارسال گل به ترکیه انجام شود.

رزهای سفید و قرمز، مناسب برای هدیه به معشوق
میتوانید کسی که دوستش دارید را خوشحال کنید حتی اگر از شما دور بوده و ساکن کشور دیگری باشد. شما   می‌توانید از راه‌های مختلف  عزیزانتان را شادمان سازید. ارسال گل به ترکیه یکی از همین راه‌هاست. خوشبختانه رزهای سفید و قرمز نمادهایی برای عشق و محبت در نزد فرهنگ‌های مختلف هستند و لذا ارسال این گل‌ها به ترکیه به درب منزل یا شرکت کسی که از ته قلب دوستش دارید، می‌تواند استفاده از روشی عالی و خالص برای ابراز عشقی ناب و خالص باشد. گل‌های رز قرمز و سفید در باکسی قلب‌مانند قرار می‌گیرند و سعی می‌شود به زیباترین شکل چینش شوند. در ضمن سعی شعب متعدد گل فروشی آنلاین گل بازار در ترکیه بر این است که از گل ژیپسوفیلا هم در بین گل‌های رز قرمز و سفید برای زیباترکردن آن‌ها استفاده کنند. بنابراین با سفارش گل در ترکیه یا خرید گل در ترکیه می‌توانید این اطمینان را داشته باشید که باکس گل حاوی رزهای قرمز و سفید به زیباترین شکل به دست گیرنده در ترکیه خواهد رسید.

زیباترکردن هدیه با سفارش عروسک یا بادکنک
خوشبختانه این امکان فراهم است که همزمان با سفارش گل در ترکیه در همین صفحه بادکنک، کارت‌پستال یا قلب عاشقانه را هم سفارش دهید تا به‌همراه گل‌های رز سفید و قرمز به ترکیه ارسال شوند. در واقع ارسال گل به ترکیه می‌تواند همراه با ارسال کارت‌پستال، بادکنک یا عروسک باشد.

شرایط سفارش گل در ترکیه | خرید گل در ترکیه
برای سفارش گل در ترکیه راه دشواری در پیش ندارید، در همین صفحه می‌توانید با افزودن رزهای قرمز و سفید به سبد خریدتان و طی‌‌کردن مراحلی ساده منتظر ارسال گل به ترکیه در سریع‌ترین زمان باشید. قابل‌ذکر است که آماده‌سازی گل‌ها در ترکیه و توسط شعب مختلف گل‌فروشی گل بازار انجام می‌شود و بنابراین ممکن است گل‌هایی که در ترکیه آماده می‌شوند مقداری با گل‌هایی که در تصویر می‌بینید متفاوت باشند، اما قطعاً هم‌ارزش خواهند بود.

شرایط و ضوابط:
تزئین گل های ارسالی و نوع گل های تزئینی ممکن است با توجه به گل‌فروشی‌های مختلف در ترکیه با عکس کمی متفاوت باشد، گلهای جایگزین مشابه و هم ارزش گل های عکس خواهند بود. سفارش گل و یا هدیه شما توسط گل‌فروش ارسال می شود. در صورت عدم حضور گیرنده در محل، سفارش شما در مکانی امن پشت درب منزل گذاشته می شود و یا به نگهبان یا همسایه تحویل داده می شود.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:رزهای سفید و قرمز عاشق (ترکیه)
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
No Questions
محصولات مرتبط