سبد آفتابگردان چکامه

سبد آفتابگردان چکامه

سبد آفتابگردان چکامه

امتیاز:
100% of 100

به جای گل رز زرد از گل رز نباتی استفاده می شود.

قیمت عادی $‎37.44 قیمت ویژه $‎29.95
موجودی: ناموجود
امکان تحویل همین امروز

سفارش آنلاین سبد گل آفتابگردان چکامه، با وجود گل های آفتابگردان و گل های رز زرد هلندی و گل های سبز رنگ و کوچک داودی، یک هدیه بسیار متفاوت و بسیار دلپذیر برای شاد کردن عزیزان شما است. گل های آفتابگردان نماد زندگی طولانی، احترام و افتخار به شخص و وفاداری نسبت به معشوق است یعنی شما می توانید این سبد گل را برای مناسبت هایی همچون سالگرد ازدواج و آشنایی، سالگرد دوستی و یا اولین دیدار عاشقانه ای که با معشوق تان دارید و برای همه کسانی که همیشه به آن ها وفادار هستید، هدیه ببرید. رنگ زرد از جمله رنگ های شادی است که محبوبیت بسیار بالایی دارد، یعنی اگر می خواهید یک هدیه تولد برای کسانی که عاشق رنگ زرد هستند در نظر بگیرید خرید آنلاین سبد گل آفتابگردان چکامه یک پیشنهاد رد نشدنی است. به علاوه شما می توانید این سبد گل شیک و زیبا را در مراسم هایی مثل افتتاحیه و یا به دنیا امدن قدم نو رسیده و حتی جشن فارغ التحصیلی برای دوستان و آشنایان خود ارسال کنید. اگر بین شما و عزیزان تان کدورتی به وجود آمده و می خواهید با فرستادن یک گل زیبا از او عذرخواهی کنید و غبار کدورت و ناراحتی را از قلب او بزدایید، این سبد گل را فراموش نکنید؛

جزئیات

ارتفاع سبد گل حدود 35 سانتی متر می باشد.
این سبد گل شامل گل های آفتابگردان، رز هلندی و داودی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:سبد آفتابگردان چکامه
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
هزینه ارسال گل و هدیه چقدره؟
هزینه ارسال گل و یا هر هدیه شما، با توجه به مقصد و محل گیرنده متفاوت خواهد بود. شما در مرحله آخر بعد از وارد کردن کشور، شهر و آدرس گیرنده می توانید هزینه ارسال را مشاهده نمایید. گل بازار همواره در نظر دارد یک هزینه ارسال منصفانه برای ارسال گل ها و هدایای شما در نظر بگیرد.
می تونم همراه گل و هدیه ام متن یا پیام ارسال کنم؟
بله، شما می توانید در صفحه تسویه و به صورت کاملا رایگان، یک متن پیام برای گیرنده خود درج کنید. این متن به صورت چاپی و یا دست نویس در برخی شهرها، همراه گل و یا هدیه شما ارسال می گردد.
آیا امکان ارسال گل به صورت ناشناس وجود داره؟
بله، در قسمت پیام فیلدی به نام "از طرف" وجود دارد که شما می توانید آن را خالی بگذارید تا نامی از شما برای گیرنده ارسال نشود.
اگر الان گل سفارش بدم دقیقا کی میرسه؟
سفارش شما طبق بازه زمانی و تاریخ انتخاب شده شما تحویل می گردد. به علاوه برای اکثر محصولات امکان "ارسال برای همین امروز" وجود دارد. هم چنین شما می توانید با انتخاب گزینه ارسال فوری در صفحه تسویه، گل خود را در بازه زمانی کوتاه تری دریافت نمایید.
آیا گل ها شبیه به عکس سایت و با کیفیت ارسال میشه؟
گل آرایی یک هنر و کار دست است، لذا ممکن است هنگام طراحی مجدد هر محصول اختلافاتی با محصول اولیه وجود داشته باشد. اما گل بازار این اطمینان را به شما می دهد که گل هایی زیبا و با کیفیت عالی و همچنین با بیشترین شباهت به عکس سایت، برای عزیزان شما ارسال می‌شود.
قبل از ارسال گل می تونم عکس محصول رو ببینم؟
خیر، با توجه به حجم بالای سفارشات امکان ارسال عکس محصول قبل از ارسال وجود ندارد. اما گل بازار این اطمینان را به شما می دهد که گل ها مطابق با عکس محصول در سایت و با بیشترین شباهت ارسال خواهد شد. به علاوه شما می توانید گزینه "عکس از لحظه تحویل" در صفحه تسویه را انتخاب نمایید تا تصویر لحظه تحویل هدیه شما به عزیزان تان ثبت و برای شما ارسال گردد.
حساب ریالی ندارم امکان پرداخت از خارج از کشور به صورت ارزی وجود داره؟
بله، شما می توانید از طریق درگاه های امن PayPal و یا کردیت کارت، از خارج از کشور به ایران گل و هدیه ارسال کنید.
محصولات مرتبط