سبد آفتابگردان چکامه

سبد آفتابگردان چکامه

سبد آفتابگردان چکامه

قیمت عادی $‎53.95 قیمت ویژه $‎42.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

سفارش آنلاین سبد گل آفتابگردان چکامه، با وجود گل های آفتابگردان و گل های رز زرد هلندی و گل های سبز رنگ و کوچک داودی، یک هدیه بسیار متفاوت و بسیار دلپذیر برای شاد کردن عزیزان شما است. گل های آفتابگردان نماد زندگی طولانی، احترام و افتخار به شخص و وفاداری نسبت به معشوق است یعنی شما می توانید این سبد گل را برای مناسبت هایی همچون سالگرد ازدواج و آشنایی، سالگرد دوستی و یا اولین دیدار عاشقانه ای که با معشوق تان دارید و برای همه کسانی که همیشه به آن ها وفادار هستید، هدیه ببرید. رنگ زرد از جمله رنگ های شادی است که محبوبیت بسیار بالایی دارد، یعنی اگر می خواهید یک هدیه تولد برای کسانی که عاشق رنگ زرد هستند در نظر بگیرید خرید آنلاین سبد گل آفتابگردان چکامه یک پیشنهاد رد نشدنی است. به علاوه شما می توانید این سبد گل شیک و زیبا را در مراسم هایی مثل افتتاحیه و یا به دنیا امدن قدم نو رسیده و حتی جشن فارغ التحصیلی برای دوستان و آشنایان خود ارسال کنید. اگر بین شما و عزیزان تان کدورتی به وجود آمده و می خواهید با فرستادن یک گل زیبا از او عذرخواهی کنید و غبار کدورت و ناراحتی را از قلب او بزدایید، این سبد گل را فراموش نکنید؛

 

جزئیات

ارتفاع سبد گل حدود 35 سانتی متر می باشد.
این سبد گل شامل گل های آفتابگردان، رز هلندی و داودی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.


شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.


نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:سبد آفتابگردان چکامه
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده