سبد مایحتاج روزانه گل بازار

سبد مایحتاج روزانه

در حال بار گذاری...

سبد مایحتاج روزانه

$‎131.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

گل بازار سبدی ویژه شامل مایجتاج روزانه، با کیفیت عالی، مرغوب و بهداشتی برای عزیزان شما فراهم کرده است. سبد فوق با دو سایز استاندارد و لوکس شامل گوشت ارگانیک گوسفندی (ران گوسفند بسته بندی شده همراه با تاریخ مصرف)، مرغ کامل سبز بدون آنتی بیوتیک، رب گوجه فرنگی یک و یک و با برند مشابه، ماکارونی تک ماکارون و یا برند مشابه (ساده و پیچ پیچی)، روغن اویلا (مخصوص سرخ کردنی) و چای درجه یک دوغزال و یا برند مشابه ارائه می شود. جهت اطلاع از نوع و کیفیت محصولات به انتهای صفحه مراجعه نمایید
استاندارد : گوشت ارگانیک گوسفند ۱ کیلوگرم، مرغ کامل ۱عدد، رب گوجه فرنگی ۱ قوطی، ماکارونی ۱ بسته، روغن (مخصوص سرخ کردنی) ۱ عدد، چای نیم کیلوگرم
.لوکس : گوشت ارگانیک گوسفند ۲ کیلوگرم، مرغ کامل ۲ عدد، رب گوجه فرنگی ۱ قوطی، ماکارونی ۲ بسته، روغن (مخصوص سرخ کردنی) ۱ عدد، چای نیم کیلوگرم.

 

 

شرایط و ضوابط
شکل و تزیین سبد، همچنین نوع بسته بندی کالاها ممکن است با عکس متفاوت باشد. در صورت موجود نبودن مرغ کامل سبز بدون آنتی بیوتیک، مرغ ساده جایگزین خواهد شد.

بیشتر بدانیم:
گوشت ارگانیک گوسفندی : امروزه ارگانیک بودن گوشت دغدغه‌ی بزرگی برای بسیاری از مردم شده است که به همین علت برخی از مراکز به تولید گوشت گوسفندی به صورت ارگانیک می پردازند و هرساله درصد بالای محصولات پروتئینه موجود در بازار را تشکیل می دهند. گوشت ارگانیک گوسفندی منبعی غنی از پروتئین و آهن است که نخوردنش موجب بروز بیماری شده و مصرفش موجب حفظ سلامتی می گردد اما اگر گوشت ارگانیک باشد سلامت بدن بیشتر حفظ می شود و عوارض آن بسیار کمتر خواهد بود.آنتی بیوتیک ها، هورمون ها یا مکمل ها عواملی هستند که موجب می شوند گوشت گوسفندی غیر ارگانیک باشد. وجود بیش از اندازه این مواد در گوشت باعث می شوند که مصرف کنندگان چاق تر شوند یا برخی بیماری ها در آنها پدید آید.
مرغ سبز : مرغ های سبز، هیچ نوع آنتی بیوتیکی دریافت نمی کنند. این مرغ ها در طول دوره پرورش، ۳ بار به وسیله سازمان دامپزشکی کشور آزمایش می شوند و اگر نتایج آزمایش ها نشان دهد در هر ۳ نوبت بدنشان فاقد داروهای نامبرده بوده، مجوز عرضه به عنوان مرغ سبز را دریافت خواهند کرد. اگر وجود هرگونه آنتی بیوتیک یا داروهای ضدکوکسی دیوز در بدن این مرغ ها ثابت شود، دیگر نشان مرغ سبز برای فروش به آنها داده نمی شود.
رب گوجه فرنگی یک و یک : یک و یک برای ۴ سال متوالی در نظر سنجی مردمی برند محبوب مصرف کنندگان شده است. برگزیده ۷ سال متوالی در جشنواده قهرمان قهرمان صنعت به عنوان برند برتر می باشد.
تک ماکارون : مهمترین فرآورده تامین شده از غلات از لحاظ تنوع در شکل، ارزش تغذیه ای و روش مصرف ماکارونی می باشد. مهمترین ماده اولیه مصرفی در تولید ماکارونی، آرد حاصل از گندم دوروم مرغوب می باشد. آرد تهیه شده از گندوم های دوروم را سمولینا می نامند. گندم های دوروم دارای پروتئی بسار بالا، املاح و مواد معدنی مناسب و درنگدانه زرد (کاروتنوئید) بالاتری در مقایسه با سایر انواع آرد می باشد. گندم های دوروم از گروه گندم های بسار سخت بوده و تهیه سمولینا مطلوب از آن نیازمند تکنولوژی مدرن و تجهیزات آرد سازی ویژه ای می باشد که اکنون منحصراُ شرکت تولیدی آردداران مجهز با این خط تولید می باشد. طعم خوشایند، رنگ مطلوب، پخت سریع و آسان و ارزشهای تغذیه ای بالای محصولات تک ماکارون نتیجه مصرف سمولینای مناسب در تولید محصولات ماکارونی به شمار می رود.
روغن اویلا : گفتنی است تمامی روغن‌های سرخ‌کردنی که در بازار موجودند دارای روغن‌ پالم هستند و روغن سرخ‌کردنی شفاف اویلا اولین روغن سرخ‌کردنی بدون پالم است که راهی بازار شده است.
برنج هاشمی : از بهترين و مرغوب‌ترين ارقام كيفي برنج است.  بطور كلي شكل دانه بلند، قلمي و رنگ آن سفيد متمايل به كرم و داراي كيفيت پخت عالي و طعم و عطر خوب مي‌باشد. برنج پخته شده هاشمی، ساعتها پس از پخت خوش خوراك و نرم باقي مي‌ماند.
چای : چای از جمله نوشیدنی هایی است که در کشور ما طرفداران بسیاری دارد، اما اینکه چه نوع چایی مصرف می کنیم خیلی مهم است. به گفته رئیس سازمان چای ایران ، چای ایرانی تنها چای ارگانیک جهان است.

 

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:سبد مایحتاج روزانه
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
No Questions
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده