سبد گل آمازون

سبد گل آمازون

سبد گل آمازون

$‎49.95
Availability: In stock
امکان تحویل همین امروز

سفارش آنلاین سبد گل آمازون شامل سبدی با گل های لیلیوم، آنتریوم و رز است. گل های سبز و قرمز آنتریوم با شکل قلبی خود، به همراه گل های بزرگ لیلیوم به این سبد گل شکیل، جلوه ی بسیار زیبا و جذابی داده اند. همچنین با وجود گل های رز خوش رنگی که در کنار دیگر گل ها قرار گرفته می توانید هر کسی را با هر سلیقه ای خوشحال کنید. نحوه چیدمان این گل ها باعث خلق سبدی شیک، لوکس و دلربا گردیده است، به نحوی که با قرار گرفتن گل های آنتریوم در کناره ها، گل های لیلیوم در وسط و رز های زیبا در کنار آن و همچنین وجود برگ های سبز دور تا دور گل ها، توانسته یک جلوه ای از زیبایی و جذابیت مثال زدنی را خلق کند؛ زیرا که این گل ها توسط حرفه ای ترین گل آراها طراحی شده تا با خرید آنلاین سبد گل آمازون، عشق و علاقه را نثار کسانی که دوست شان دارید کنید. علاوه بر همه این ها اسفنج های درون سبد عمل آبرسانی به گل ها را انجام می دهند و بدین صورت گل ها در تمام مدتی که در درون سبد هستند از آب تغذیه کرده و تازه و شاداب می مانند.. سبد گلی زیبا با رنگ های جذاب که دل هر مخاطبی را به دست می آورد می تواند برای هر مناسبتی از جمله مراسم خواستگاری، تبریک جشن نامزدی، تبریک عروسی، تبریک جشن تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از یک دوست، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از عزیزان، عذر خواهی از یک دوست و مراسم افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه مناسب باشد.

جزئیات

ارتفاع حدودی این سبد گل 80 سانتی متر و عرض آن 60 سانتی متر می باشد.
این سبد گل شامل گل های لیلیوم، آنتریوم و گل رز هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

Write Your Own Review
You're reviewing:سبد گل آمازون
We found other products you might like!
Related Products