سبد گل آمازون

سبد گل آمازون

سبد گل آمازون

$‎54.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

اگر به دنبال یک هدیه ویژه و متفاوت هستید تا عزیزان تان را برای مناسبتی خاص غافلگیر کنید، خرید آنلاین تراریوم جنگل آمازون می تواند یکی از گزینه های مناسب برای شما باشد. در واقع تراریوم ها مانند یک باغچه هستند با این تفاوت که یک مجموعه خود کفا به حساب می آیند و برای تامین آب و غذا مستقل از فضای بیرون عمل می کنند، پس تراریوم ها می تواند یک گزینه مناسب برای کسانی باشد که به دلیل مشغله زیاد و یا فراموش کاری نمی توانند از گل ها و گیاهان نگهداری کنند. هیچ چیز مانند داشتن یک جنگل کوچک و سرسبز در گوشه ای از خانه، فضا و دکوراسیون منزل را متفاوت نمی کند. این تراریوم ها از گیاهان متفاوتی مانند فیتونیا و دیگر گیاهان تشکیل شده که درون یک شیشه کوزه مانند درون خاک کاشته شده اند. از آنجایی که این تراریوم ها مناسب برای همه افراد با هر سلیقه ای و سنی هستند می توانید آن را به عنوان هدیه و یک سورپرایز ویژه برای همه دوستان و نزدیکان تان در نظر بگیرید. شما با سفارش آنلاین تراریوم جنگل آمازون در هر مناسبت مثل مراسم سورپرایز جشن تولد، افتتاحیه یک مکان جدید، جشن فارغ التحصیلی و یا حتی مراسم های عاشقانه مانند سالگرد ازدواج و یا برای تشکر و قدردانی از زحمات پدر و مادرتان یک هدیه بسیار زیبا و لاکچری به عزیزان تان تقدیم خواهید کرد.

جزئیات

ارتفاع حدودی این سبد گل 80 سانتی متر و عرض آن 60 سانتی متر می باشد.
این سبد گل شامل گل های لیلیوم، آنتریوم و گل رز هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:سبد گل آمازون
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط