سبد گل ارکیده و رز ستیلا

سبد گل ارکیده و رز ستیلا

سبد گل ارکیده و رز ستیلا

قیمت عادی $‎117.95 قیمت ویژه $‎94.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

خرید آنلاین سبد گل ارکیده و رز ستیلا، شامل یک سبد حصیری پر از گل های متنوع است که می تواند هر کدام از عزیزان تان را که قصد سورپرایزش را دارید بسیار غافلگیر و هیجان زده کند. درون این سبد حصیری پر شده است از گل های ارکیده، گل لیلیوم، آنتریوم های طلایی و سفید، گل های رز قرمز هلندی، گل ورونیکا و گل های تابستانی لیسیانتوس و ورونیکا. سفارش آنلاین سبد گل ارکیده رز ستیلا با ترکیب گل های لوکس به همراه یک سبد سنتی و زیبا می تواند تلفیقی از مدرنیته و سنت را به زیبایی به نمایش بگذارد. مهم نیست این سبد گل را برای چه مراسمی در نظر گرفته اید، چه برای خواستگاری از محبوب تان و چه برای تبریک عروسی و نامزدی خانواده و حتی برای مراسم های کوچکی مثل سالگرد ازدواج و جشن تولد، این سبد زیبا می تواند صمیمانه ترین تبریکات شما را به آنان که آرزوی خوشبختی و خوشحالی آن ها را دارید برساند. علاوه بر همه این ها رنگ های شاد قرمز و طلایی در کنار گل های سفید می تواند در بهبودی حال هر بیماری موثر باشد، به این معنی که اگر قصد دارید به عیادت عزیزی بروید، می توانید این گل را به عنوان گل عیادت از او انتخاب کنید تا فرایند بهبودی او را تسریع ببخشید. ارسال این گل در هر مناسبتی خصوصا در مراسم های همچون جشن فارغ التحصیلی، تشکر و قدردانی، افتتاحیه فروشگاه و نمایشگاه، عذرخواهی و دلجویی و... یک گزینه درخور و شایسته گیرنده شما خواهد بود.

جزئیات

ارتفاع سبد گل حدود 60 سانتی متر می باشد.
این سبد گل شامل گل های ارکیده، لیلیوم، آنتریوم، رز قرمز هلندی، ورونیکا، لیسیانتوس می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:سبد گل ارکیده و رز ستیلا
محصولات مرتبط