سبد گل استوایی

سبد گل استوایی

سبد گل استوایی

$‎22.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

خرید آنلاین سبد گل استوایی که شامل گل های آنتریوم، لیلیوم، استرلیتزیا و ژربرا است، با وجود این گل های زیبا یک گزینه مناسب برای خوشحال کردن عزیزان تان است. گل های استرلیتزیا یا پرنده بهشتی با رنگ و شکل خاص خود که شبیه یک پرنده است، از جمله گل های زیبایی است که این سبد را به وجود خود مزیّن کرده است. این گل های لوکس با قرار گرفتن در کنار گل های قلبی شکل آنتریوم و گل های بزرگ و خوش عطر و بوی لیلیوم جلوه ای زیبا به این سبد گل داده اند. وجود گل های ژربرا در کنار دیگر گل ها و همچنین گل های آلسترومریا در اطراف باعث خوش رنگ شدن این سبد شکیل شده است. با سفارش آنلاین سبد گل استوایی، شما سبد گلی باشکوه و زیبا را تقدیم عزیزان تان خواهید کرد. چیدمان این گل های به صورتی است که در بالا گل های زیبای استرلیتزیا قرار گرفته و در پایین تر از آن نیز گل های آنتریوم چیده شده، همچنین این گل های لیلیوم و ژربرا هستند که در مرکز سبد خودنمایی می کنند و در نهایت گل های آلسترومریا است که چپ و راست این سبد را به زیبایی پر کرده است. همه این ها یعنی یک طراحی زیبا که توسط یک تیم حرفه ای از گل آراهای چیره دست انجام شده و توانسته این سبد شیک را به زیبایی به وجود آورد. پس اگر در جستجوی راهی ساده و مطمئن برای شاد کردن اطرافیان تان هستید این سبد گل زیبا و لاکچری را به شما پیشنهاد می کنیم. این گل مناسب برای خواستگاری، تبریک نامزدی، تبریک عروسی، تبریک جشن تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از یک دوست، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از عزیزان، عذر خواهی از یک دوست، افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه است.

جزئیات

ارتفاع حدودی این سبد 70 سانتی متر و عرض آن 55 سانتی متر می باشد.
این سبد گل شامل گل های آنتریوم، لیلیوم، استرلیتزیا یا پرنده بهشتی و گل های ژربرا می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:سبد گل استوایی
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط