سبد گل اورانوس

سبد گل اورانوس

سبد گل اورانوس

$‎19.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

سبد گل اورانوس یک سبد گل بسیار ساده و زیبا با گل های لیلیوم، میخک و رز است. شما با خرید آنلاین سبد گل اورانوس عزیزان تان را به تجربه حسی متفاوت دعوت می کنید. وجود گل های زیبای میخک و رز با رنگ های قرمز و صورتی جلوه ی بسیار زیبایی به سبد داده اند. همچنین عطر و بوی گل های لیلیوم، این سبد شگفت انگیز را به دریایی از عطر ها و رایحه های خوشبو و سرمست کننده تبدیل کرده که با قرار گرفتن در هر محیطی آن را عطر آگین کرده و روح و جان آدمی را سرمست می کند. چیدمان و نحوه ی قرار گرفتن این گل ها به گونه ای است که گل های میخک و رز با قرار گرفتن در لابلا و اطراف گل های لیلیوم به همراه برگ های سبز، سبد گل بسیار زیبا و شکیلی را خلق کرده است. گل های رز موجود در این سبد گل نماد و سنبل عشق و علاقه هستند تا شما با سفارش آنلاین سبد گل اورانوس، عشق و علاقه خود را نثار کسانی که دوستشان دارید کنید. همچنین گل های میخک صورتی که نمادی از جسارت و پیروزی است می تواند این سبد را مناسب برای هدیه دادن به کسانی کند که به تازگی موفقیتی کسب کرده اند. این سبد شکیل که نمونه ای زیبا از دستان توانمند تیم حرفه ای گل آرایی گل بازار است می تواند ارزنده ترین سفیر برای رساندن پیام های تبریک و شادی شما به عزیزان تان باشد. سبد گل اورانوس می تواند مناسب برای مراسم خواستگاری، تبریک نامزدی، تبریک عروسی، تبریک جشن تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از یک دوست، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از عزیزان، عذر خواهی از یک دوست، افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه باشد .

جزئیات

ارتفاع حدودی این سبد گل 60 سانتی متر و عرض آن 55 سانتی متر است.
سبد گل اورانوس شامل گل های لیلیوم، رز و میخک می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:سبد گل اورانوس
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط