سبد گل ترحیم

سبد گل ترحیم

سبد گل ترحیم

$‎68.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

خرید آنلاین سبد گل ترحیم با وجود گل های گلایول و لیلیوم به همراه برگ های پالم مناسب برای مجالس ترحیم، ختم و عزاداری است. گل های گلایول از جمله گل هایی است که برای تزیین تاج گل و سبد های مربوط به مراسم های خاص استفاده می شود و با شاخه های پر گل خود جلوه ای زیبا به آن ها می بخشد، به علاوه گل های لیلیوم با عطر و بویی خوش می تواند فضای مراسم ها را عطر آگین و خوش بو کند. سفارش آنلاین سبد گل ترحیم شامل یک سبد گل بسیار بزرگ است که با چیدمان دورتادور گل های گلایول و همچنین وجود گل های لیلیوم در وسط و برگ های بزرگ پالم در پشت گل ها، یک سبد لوکس را برای مراسم های مختلف علی الخصوص مجالس عزاداری فراهم آورده است. چیدمان این سبد گل زیبا توسط تیم گل آرایی گل بازار با مهارت و تخصص تمام به زیبایی صورت می گیرد. چنان چه دور هستید و قادر به شرکت در مراسم از دست دادن عزیزان خود نمی باشید می توانید با ارسال این گل های زیبا، همدردی و اندوه خود را در غم از دست دادن آن عزیز ابراز نمایید. این سبد گل مناسب برای عرض تسلیت و ابراز همدردی در مراسم های ترحیم برای عزیزان شما است.

جزئیات

ارتفاع حدودی این سبد به همراه گل 80 سانتی متر و عرض آن 1 متر و 30 سانتی متر می باشد.
این سبد گل شامل گل های لیلیوم و گل های فصل می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:سبد گل ترحیم
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط