سبد گل ترحیم

سبد گل ترحیم

سبد گل ترحیم

$‎69.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

خرید آنلاین سبد گل ترحیم با وجود گل های گلایول و لیلیوم به همراه برگ های پالم مناسب برای مجالس ترحیم، ختم و عزاداری است. گل های گلایول از جمله گل هایی است که برای تزیین تاج گل و سبد های مربوط به مراسم های خاص استفاده می شود و با شاخه های پر گل خود جلوه ای زیبا به آن ها می بخشد، به علاوه گل های لیلیوم با عطر و بویی خوش می تواند فضای مراسم ها را عطر آگین و خوش بو کند. سفارش آنلاین سبد گل ترحیم شامل یک سبد گل بسیار بزرگ است که با چیدمان دورتادور گل های گلایول و همچنین وجود گل های لیلیوم در وسط و برگ های بزرگ پالم در پشت گل ها، یک سبد لوکس را برای مراسم های مختلف علی الخصوص مجالس عزاداری فراهم آورده است. چیدمان این سبد گل زیبا توسط تیم گل آرایی گل بازار با مهارت و تخصص تمام به زیبایی صورت می گیرد. چنان چه دور هستید و قادر به شرکت در مراسم از دست دادن عزیزان خود نمی باشید می توانید با ارسال این گل های زیبا، همدردی و اندوه خود را در غم از دست دادن آن عزیز ابراز نمایید. این سبد گل مناسب برای عرض تسلیت و ابراز همدردی در مراسم های ترحیم برای عزیزان شما است.

جزئیات

ارتفاع حدودی این سبد به همراه گل 80 سانتی متر و عرض آن 1 متر و 30 سانتی متر می باشد.
این سبد گل شامل گل های لیلیوم و گل های فصل می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:سبد گل ترحیم
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
هزینه ارسال گل و هدیه چقدره؟
هزینه ارسال گل و یا هر هدیه شما، با توجه به مقصد و محل گیرنده متفاوت خواهد بود. شما در مرحله آخر بعد از وارد کردن کشور، شهر و آدرس گیرنده می توانید هزینه ارسال را مشاهده نمایید. گل بازار همواره در نظر دارد یک هزینه ارسال منصفانه برای ارسال گل ها و هدایای شما در نظر بگیرد.
می تونم همراه گل و هدیه ام متن یا پیام ارسال کنم؟
بله، شما می توانید در صفحه تسویه و به صورت کاملا رایگان، یک متن پیام برای گیرنده خود درج کنید. این متن به صورت چاپی و یا دست نویس در برخی شهرها، همراه گل و یا هدیه شما ارسال می گردد.
آیا امکان ارسال گل به صورت ناشناس وجود داره؟
بله، در قسمت پیام فیلدی به نام "از طرف" وجود دارد که شما می توانید آن را خالی بگذارید تا نامی از شما برای گیرنده ارسال نشود.
اگر الان گل سفارش بدم دقیقا کی میرسه؟
سفارش شما طبق بازه زمانی و تاریخ انتخاب شده شما تحویل می گردد. به علاوه برای اکثر محصولات امکان "ارسال برای همین امروز" وجود دارد. هم چنین شما می توانید با انتخاب گزینه ارسال فوری در صفحه تسویه، گل خود را در بازه زمانی کوتاه تری دریافت نمایید.
آیا گل ها شبیه به عکس سایت و با کیفیت ارسال میشه؟
گل آرایی یک هنر و کار دست است، لذا ممکن است هنگام طراحی مجدد هر محصول اختلافاتی با محصول اولیه وجود داشته باشد. اما گل بازار این اطمینان را به شما می دهد که گل هایی زیبا و با کیفیت عالی و همچنین با بیشترین شباهت به عکس سایت، برای عزیزان شما ارسال می‌شود.
قبل از ارسال گل می تونم عکس محصول رو ببینم؟
خیر، با توجه به حجم بالای سفارشات امکان ارسال عکس محصول قبل از ارسال وجود ندارد. اما گل بازار این اطمینان را به شما می دهد که گل ها مطابق با عکس محصول در سایت و با بیشترین شباهت ارسال خواهد شد. به علاوه شما می توانید گزینه "عکس از لحظه تحویل" در صفحه تسویه را انتخاب نمایید تا تصویر لحظه تحویل هدیه شما به عزیزان تان ثبت و برای شما ارسال گردد.
حساب ریالی ندارم امکان پرداخت از خارج از کشور به صورت ارزی وجود داره؟
بله، شما می توانید از طریق درگاه های امن PayPal و یا کردیت کارت، از خارج از کشور به ایران گل و هدیه ارسال کنید.
محصولات مرتبط