سبد گل حصیری ارکیده تابش

سبد گل حصیری ارکیده تابش

سبد گل حصیری ارکیده تابش

$‎87.95
Availability: Out of stock
امکان تحویل برای فردا

خرید آنلاین سبد گل حصیری ارکیده تابش با گل های ارکیده، آلسترومریا، آفتاب گردان، رز هلندی، گل داودی و رز مینیاتوری، همان هدیه ای است که عزیزان شما را خوشحال خواهد کرد. اگر از عزیزان خود دور هستید و قصد دارید سورپرایز ویژه ای برای آن ها داشته باشید، سفارش آنلاین سبد گل حصیری ارکیده تابش را فراموش نکنید. در این سبد از گل های ارکیده استفاده شده که جزء زیباترین و لوکس ترین گل ها در صنعت گل آرایی محسوب می شود. هم چنین گل آفتاب گردان که با رنگ زرد و سیاه خود جلوه ای متفاوت به سبد بخشیده است. علاوه بر همه این ها گل رز هلندی و رز مینیاتوری که به عنوان پرکاربردترین گل ها همیشه طرفداران زیادی داشته است. همچنین وجود گل های آلسترومریا و داودی که باعث شده این سبد زیبا را به یک هدیه ای پرگل و رنگارنگ تبدیل کند. شما می توانید این سبد گل لوکس و شکیل را در مناسبت هایی همچون سورپرایز تولد، تبریک مراسم نامزدی و عروسی، تشکر از یک دوست، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، افتتاحیه یک مکان جدید، جشن فارغ التحصیلی همچنین تبریک سالگرد ازدواج یا آشنایی برای عزیزان خود ارسال کنید.

 

جزئیات

ارتفاع حدودی این سبد به همراه گل 50 سانتی متر می باشد.
این سبد گل شامل گل های ارکیده، آلسترومریا، آفتاب گردان، رز هلندی، گل داودی و رز مینیاتوری می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

 

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

 

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

Write Your Own Review
You're reviewing:سبد گل حصیری ارکیده تابش
Related Products