سبد گل شیپوری ژرفا

سبد گل شیپوری ژرفا

سبد گل شیپوری ژرفا

$‎58.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

خرید آنلاین سبد گل شیپوری ژرفا، همان سبد گلی است که هر عروسی با دیدن آن در مراسم خواستگاری، لبخند رضایت بر لبانش خواهد نشست. در این سبد گل از انواع گل های زیبا استفاده شده تا یک پدیده و اثر هنری زیبا را خلق کند. اگر قصد دارید یک سبد بزرگ و پر گل را برای مراسمی خاص مثل تبریک نامزدی، عقدکنان و یا حتی عروسی برای عزیزترین های خود به عنوان یک هدیه ارزنده به منظور تبریک و شاد باش ارسال کنید، خرید آنلاین سبد گل شیپوری ژرفا بهترین گزینه است. این سبد گل زیبا با گل های رز هلندی، آلسترومریا و گل های تابستانی شیپوری، لیسیانتوس، ورونیکا و آچیلا آرایش شده تا همان پیشکشی باشد که در هر مناسبت شادی زیبنده مراسم و جشن عزیزان شما باشد. گل و گیاه و حتی شاخه ای گل یکی از چیزهایی است که می تواند به سرعت روحیه بیماران را تغییر دهد و نگاه کردن به آن تاثیر طولانی روی حالت روانی بیمار گذاشته و رفتار او را چند برابر آرامتر، مهربان تر و شادتر می کند. برای همین اگر یکی از نزدیکان شما به تازگی بیمار گشته و می خواهید با ارسال یک سبد پر از گل های خوشرنگ، تازه و با طراوت یک تاثیر عالی در بهبود حال او داشته باشید، این سبد گل بزرگ و زیبا یک گزینه مناسب است. به علاوه شما می توانید در دیگر مراسم ها همچون سورپرایز جشن تولد، تقدیر و تشکر، مراسم افتتاحیه، به دنیا آمدن نوزاد و قدم نورسیده، جشن فارغ التحصیلی، مراسم عاشقانه سالگرد ازدواج و عذرخواهی از یک دوست، برای آنان که دوستشان دارید، این هدیه ارزنده را ارسال کنید.

جزئیات

طول سبد گل حدود 35 سانتی متر می باشد.
این سبد گل شامل رز هلندی، آلسترومریا و گل های تابستانی شیپوری، لیسیانتوس، ورونیکا و آچیلا می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:سبد گل شیپوری ژرفا
محصولات مرتبط