سبد گل و بادکنک پینکی

سبد گل و بادکنک پینکی

سبد گل و بادکنک پینکی

$‎45.95
Availability: In stock
امکان تحویل همین امروز

سفارش آنلاین سبد گل و بادکنک پینکی، هدیه ای فوق العاده برای عزیزان تان در مناسبت های مختلف است. خصوصا به دلیل داشتن بادکنک یک پیشکشی زیبا برای سورپرایز تولد است. این سبد ساده در عین حال شیک، شامل گل های زیبا و جذاب لیسیانتوس، آچیلا، عروس، ورونیکا و زنبوری است. گل های لیسیانتوس به خاطر لطافت گلبرگ ها همچنین رنگ های زیبایی که دارد همواره در تزیین سبد های گل استفاده می شود. این گل فقط در فصل های گرم یافت می شود. به علاوه گل های آچیلا و عروس که به دلیل گل های کوچک و فراوان بر شاخه هایشان در صنعت گل آرایی بسیار کاربرد دارید. همچنین گل ورونیکا یا سیزاب که با گل های ریز نقش خود بر روی سنبله های بلند قراردارد که در فصل بهار و تابستان می روید. در نهایت گل زنبوری که با گل هایی به شکل لانه های کندوی عسل با گل های کوچک فراوان که زیبایی ویژه ای به این سبد بخشیده است. شما می توانید این سبد را در مراسم های مختلف خصوصا برای تبریک عروسی و نامزدی نزدیکان تان، برای افتتاحیه فروشگاه و یا مکانی جدید، مراسم نام گذاری قدم نورسیده، عذرخواهی از یک دوست و سالگرد ازدواج و آشنایی برای عزیزان خود ارسال کنید.

 

جزئیات

ارتفاع حدودی سبد به همراه گل 50 سانتی متر می باشد.
این سبد گل شامل گل های لیسیانتوس، آچیلا، عروس، ورونیکا و زنبوری می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

 

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

 

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

Write Your Own Review
You're reviewing:سبد گل و بادکنک پینکی
Related Products