سبد گل کهکشان

سبد گل کهکشان

سبد گل کهکشان

$‎16.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

اگر در نظر دارید عزیزان تا را به صورت ویژه ای سورپرایز کنید، سفارش آنلاین سبد گل کهکشان با گل های زیبای لیلیوم، آنتریوم، ژربرا و آلسترومریا یک انتخابی شیک و دلپذیر خواهد بود. ترکیب رنگ گل های خوش عطر و بوی لیلیوم و به همراه گل های شکیل آنتریوم در کنار گل های گرد و پُر از گلبرگ ژربرا همچنین لطافت گل های آلسترومریا دریایی از زیبایی و جذابیت را به وجود آورده اند. با خرید آنلاین سبد گل کهکشان سبدی با شکوه را به آنان که دوستشان دارید تقدیم کنید. چیدمان این سبد که توسط یک تیم گل آرای حرفه ای انجام شده به گونه ای است که گل های آنتریوم در بالا و در پایین تر از آن گل های زیبای آلسترومریا قرار گرفته اند و در وسط نیز این گل های بزرگ لیلیوم هستند که خودنمایی می کنند، گل های ژربرا نیز در پایین تر از همه گل های قرار گرفته اند، و در نهایت همه این گل ها با برگ های سبز آرالیا و استرلیتزیا احاطه شده اند تا عزیزانتان با دریافت این سبد گل شیک، انرژی مضاعفی را از رنگ های زیبای آن احساس کنند. این سبد گل جذاب برای تبریک مراسم عروسی، نامزدی و یا عقد کنان هم چنین برای تبریک افتتاحیه ی مکانی خاص و یا برای قدردانی از پزشک و یا دوست و رفیقی قدیمی، بسیار مناسب می باشد. و یا اینکه این سبد را به منظور عذرخواهی و یا تشکر و قدردانی، عیادت از بیمار، عذرخواهی و دلجویی، مراسم خواستگاری، استقبال، سالگرد ازدواج، جشن فارغ التحصیلی و هر سورپرایز دیگری برای عزیزان تان در ایران ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع حدودی این سبد گل 60 سانتی متر و عرض آن 55 سانتی متر می باشد.
این سبد گل شامل گل های آلستر، ژربرا، انتریوم و لیلیوم می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:سبد گل کهکشان
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط