سبد گل کهکشان

سبد گل کهکشان

سبد گل کهکشان

امتیاز:
85% of 100
$‎21.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

اگر در نظر دارید عزیزان تا را به صورت ویژه ای سورپرایز کنید، سفارش آنلاین سبد گل کهکشان با گل های زیبای لیلیوم، آنتریوم، ژربرا و آلسترومریا یک انتخابی شیک و دلپذیر خواهد بود. ترکیب رنگ گل های خوش عطر و بوی لیلیوم و به همراه گل های شکیل آنتریوم در کنار گل های گرد و پُر از گلبرگ ژربرا همچنین لطافت گل های آلسترومریا دریایی از زیبایی و جذابیت را به وجود آورده اند. با خرید آنلاین سبد گل کهکشان سبدی با شکوه را به آنان که دوستشان دارید تقدیم کنید. چیدمان این سبد که توسط یک تیم گل آرای حرفه ای انجام شده به گونه ای است که گل های آنتریوم در بالا و در پایین تر از آن گل های زیبای آلسترومریا قرار گرفته اند و در وسط نیز این گل های بزرگ لیلیوم هستند که خودنمایی می کنند، گل های ژربرا نیز در پایین تر از همه گل های قرار گرفته اند، و در نهایت همه این گل ها با برگ های سبز آرالیا و استرلیتزیا احاطه شده اند تا عزیزانتان با دریافت این سبد گل شیک، انرژی مضاعفی را از رنگ های زیبای آن احساس کنند. این سبد گل جذاب برای تبریک مراسم عروسی، نامزدی و یا عقد کنان هم چنین برای تبریک افتتاحیه مکانی خاص و یا برای قدردانی از پزشک و یا دوست و رفیقی قدیمی، بسیار مناسب می باشد. و یا اینکه این سبد را به منظور عذرخواهی و یا تشکر و قدردانی، عیادت از بیمار، عذرخواهی و دلجویی، مراسم خواستگاری، استقبال، سالگرد ازدواج، جشن فارغ التحصیلی و هر سورپرایز دیگری برای عزیزان تان در ایران ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع حدودی این سبد گل 60 سانتی متر و عرض آن 55 سانتی متر می باشد.
این سبد گل شامل گل های آلستر، ژربرا، انتریوم و لیلیوم می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:سبد گل کهکشان
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
هزینه ارسال گل و هدیه چقدره؟
هزینه ارسال گل و یا هر هدیه شما، با توجه به مقصد و محل گیرنده متفاوت خواهد بود. شما در مرحله آخر بعد از وارد کردن کشور، شهر و آدرس گیرنده می توانید هزینه ارسال را مشاهده نمایید. گل بازار همواره در نظر دارد یک هزینه ارسال منصفانه برای ارسال گل ها و هدایای شما در نظر بگیرد.
می تونم همراه گل و هدیه ام متن یا پیام ارسال کنم؟
بله، شما می توانید در صفحه تسویه و به صورت کاملا رایگان، یک متن پیام برای گیرنده خود درج کنید. این متن به صورت چاپی و یا دست نویس در برخی شهرها، همراه گل و یا هدیه شما ارسال می گردد.
آیا امکان ارسال گل به صورت ناشناس وجود داره؟
بله، در قسمت پیام فیلدی به نام "از طرف" وجود دارد که شما می توانید آن را خالی بگذارید تا نامی از شما برای گیرنده ارسال نشود.
اگر الان گل سفارش بدم دقیقا کی میرسه؟
سفارش شما طبق بازه زمانی و تاریخ انتخاب شده شما تحویل می گردد. به علاوه برای اکثر محصولات امکان "ارسال برای همین امروز" وجود دارد. هم چنین شما می توانید با انتخاب گزینه ارسال فوری در صفحه تسویه، گل خود را در بازه زمانی کوتاه تری دریافت نمایید.
آیا گل ها شبیه به عکس سایت و با کیفیت ارسال میشه؟
گل آرایی یک هنر و کار دست است، لذا ممکن است هنگام طراحی مجدد هر محصول اختلافاتی با محصول اولیه وجود داشته باشد. اما گل بازار این اطمینان را به شما می دهد که گل هایی زیبا و با کیفیت عالی و همچنین با بیشترین شباهت به عکس سایت، برای عزیزان شما ارسال می‌شود.
قبل از ارسال گل می تونم عکس محصول رو ببینم؟
خیر، با توجه به حجم بالای سفارشات امکان ارسال عکس محصول قبل از ارسال وجود ندارد. اما گل بازار این اطمینان را به شما می دهد که گل ها مطابق با عکس محصول در سایت و با بیشترین شباهت ارسال خواهد شد. به علاوه شما می توانید گزینه "عکس از لحظه تحویل" در صفحه تسویه را انتخاب نمایید تا تصویر لحظه تحویل هدیه شما به عزیزان تان ثبت و برای شما ارسال گردد.
حساب ریالی ندارم امکان پرداخت از خارج از کشور به صورت ارزی وجود داره؟
بله، شما می توانید از طریق درگاه های امن PayPal و یا کردیت کارت، از خارج از کشور به ایران گل و هدیه ارسال کنید.
محصولات مرتبط