سبد گل یگانه

سبد گل یگانه

سبد گل یگانه

$‎26.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

سفارش آنلاین سبد گل یگانه شامل یک سبد گل زیبا است که از گل های زیبا و فاخر آنتریوم، لیلیوم و گل های رز قرمز هلندی تشکیل شده است. با خرید آنلاین سبد گل یگانه شما این امکان را دارید تا عزیزان تان را در روزی مخصوص، شاد و سورپرایز نمایید. به خاطر داشته باشید که رزهای به کار رفته در این سبد، رزهای هلندی هستند. گل رز هلندی به واسطه داشتن طول عمر بالا، شادابی و زیبایی سحر انگیز طرفداران بیشتری دارد. در این سبد با قرار گرفتن گل های قلبی شکل آنتریوم در بالا، همچنین گل های خوش عطر و بوی لیلیوم در مرکز سبد و رز های قرمز خوشرنگ در سمت راست و چپ آن، یک سبد گل شیک و زیبا پدید آمده تا بتوانید به هر بهانه ای عزیزان تان را با آن سورپرایز کنید . در طراحی این سبد زیبا از اسفنج های مخصوصی استفاده شده تا با آبرسانی به گل ها، آن ها را مدت طولانی تری شاداب و تازه نگه دارد. تیم گل آرایی گل بازار، این سبد با گل های با طراوت و دوست داشتنی را با هنرمندی هر چه تمام تر طراحی کرده تا لبخند شادی را بر لبان عزیزان شما نشانده و آن ها را شاد و خوشحال نمایند. این گل یک هدیه مناسب برای مراسم خواستگاری، تبریک نامزدی، تبریک عروسی، تبریک جشن تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از یک دوست، عیادت از عزیزان، عذر خواهی از یک دوست، افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه است.

جزئیات

ارتفاع این سبد به همراه گل 65 سانتی متر و عرض آن 50 سانتی متر می باشد.
این سبد گل شامل گل های رز، آنتریوم و لیلیوم می باشد.
همراه این سبد گل پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: سبد گل یگانه
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط