سفارش آنلاین باکس گل رز قرمز و نرگس | گل بازار

باکس گل رز قرمز و نرگس

باکس گل رز قرمز و نرگس

$‎32.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

سفارش آنلاین باکس گل رز و نرگس یک هدیه ارزنده برای کسانی است که عاشقانه دوست شان دارید. این باکس جذاب شامل گل های زیبای نرگس و گل های رز هلندی است که در باکسی قرمز رنگ کنار هم چیده شده اند. با خرید آنلاین باکس رز قرمز و نرگس ترکیبی از رنگ های سفید، زرد و قرمز را به عزیزان تان تقدیم خواهید کرد. رز های هلندی همواره به دلیل ماندگاری، اندازه و همچنین تنوع رنگ جزء محبوب ترین گل ها در جهان بوده است. گل های نرگس نیز همواره از دیرباز بین ایرانیان به خاطر ظاهری جذاب و عطر و بوی فراوان بسیار پر طرفدار بوده اند. کافی است عزیزان شما هنگام دریافت هدیه در این باکس را باز کنند تا با دیدن چینشی از گل های نرگس در بالا و گل های رز در پایین یک دنیا هیجان و حس خوب به آن ها منتقل شود. گل نرگس، نماد تولد دوباره و آغاز نو است. لذا می تواند سمبل بسیاری از اتفاقات تازه و نو باشد، اتفاقاتی مانند شکل گیری عشقی نوپا. گل آراها و متخصصین گل بازار با تلفیق گل های خوش عطر و بوی نرگس به همراه گل های رز قرمز علاوه بر زیبایی، یک دنیا عطر و بو را درون این باکس به وجود آورده اند. اگر قرار عاشقانه ای دارید و یا برای اولین دیدار خود با محبوب تان مهیا می شوید، می توانید روی این گل حساب کنید چرا که بهترین هدیه برای به دست آوردن قلب هر معشوقی است. شما می توانید این باکس را در مناسبت های دیگر مانند روز پدر روز مادر، سوپرایز تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، استقبال از مسافر، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، عذر خواهی و دلجویی، تقدیر و تشکر و یا افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه برای عزیزان خود در ایران ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع باکس گل حدود 10 و به عرض 10 در طول 45 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل گل های رز قرمز هلندی و نرگس می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:باکس گل رز قرمز و نرگس
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده