سفارش آنلاین باکس گل نارگل | گل بازار

باکس گل نارگل

باکس گل نارگل

$‎31.95
موجودی: ناموجود
امکان تحویل همین امروز

خرید آنلاین باکس گل نارگل، با گل های رنگارنگ همچنین شکلات های خوشمزه بهترین هدیه برای تبریک در مناسبت های مختلف به عزیزان شما است. این باکس متفاوت شامل گل های رز مینیاتوری، آلسترومریا و داودی است که به زیبایی درون باکسی زیبا چیده شده است. شما با سفارش آنلاین باکس گل نارگل هدیه ای متفاوت و لوکس تقدیم عزیزان تان خواهید کرد. این باکس مربعی به گونه ای است که با باز کردن کشوی آن که در پایین باکس تعبیه شده، درب روی آن نیز باز شده تا هم شکلات های درون کشو قابل مشاهده شوند و هم از بالا گل های رز مینیاتوری که در لابلای آلسترومریا و داودی چیده شده اند، به زیبایی نمایان گردند. علاوه بر گل های تازه و شاداب، درون کشوی این باکس شکلات های فرمند طلایی با مغز فندق قرار گرفته است تا عزیزان شما همزمان با دریافت این باکس گل لوکس، با شکلات های خوشمزه نیز کامشان شیرین شود. ترکیب رنگ های پاییزی، قرمز، زرد و نارنجی در این باکس یادآور یک باغ پاییزی رنگارنگ است که با تدبیر و تخصص گل آراهای حرفه ای اینچنین زیبا و هنرمندانه به منظور سورپرایز کردن عزیزان تان طراحی شده است. شما می توانید این باکس گل زیبا را در مناسبت هایی مانند جشن تولد، تبریک نامزدی، تبریک تولد، اولین دیدار عاشقانه، تشکر و قدردانی، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از مسافر، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از عزیزان، عذر خواهی از یک دوست و یا افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه برای دوستان و آشنایان خود ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع باکس گل حدود 16 سانتی متر، و طول 27 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل رز مینیاتوری، آلسترومریا و داودی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:باکس گل نارگل
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده
گل سنبل
گل سنبل
$‎16.95
جعبه خرس و گل ژکوند
جعبه خرس و گل ژکوند
قیمت عادی $‎65.95 قیمت ویژه $‎52.95
جعبه‌ گل حروف و عدد
جعبه‌ گل حروف و عدد
قیمت عادی $‎29.95 قیمت ویژه $‎23.95
گلدان گل پنبه
گلدان گل پنبه
قیمت عادی $‎35.95 قیمت ویژه $‎28.95